Tu verki? - Ne, blet. Aš naktį svogūnus lovoje pjaustau.

2010.09.13 Froggy
  • 1200
44
Tu verki?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5252    
tegu dziaugiasi ,kad bent jau paklause :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
41# apsistumei ;D
ievukas16 5596    
uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#41 tai niexuj verkt dura.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
va čia tai iš tiesų užknisantis klausimas verkiant ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
aaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Nu diev,gal pas zmogu lietuviu kalbos ner kompe,ko jus kimbat. svarbu gera demo ir viskas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Ne blet.Tai aisku as visada lovoj svogunus pjaustau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
nu demotyvacija tai gera. bet pries darant ja bent patikrinkit ar teisingai paraset.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Turėtų tapti kitos savaitės demotyvacija. ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Nerealus!
kamilute 5760    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Pralinksmino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Pralinksmino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#27 tipo jei verkia tai būtinai kažkas blogo atsitiko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
megstu sarkazma ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#26 Rinkis žodžius. O demo net ir su klaida nereali.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Šūdus kažkokius pradėjo mėtyt. Net rašyt pieniai normaliai nemoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#23 Vaikeli, užauk, ir suprask, jog čia buvo perkeltinė prasmė. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
nu nahuj :D va kur demo ;D pz nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
durna, nx jei svogunai nakty lovoj?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Nice one :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
UŽSKAITAU ;D
Nuotraukos nėra
K.D.C. 5761    
#19 Vapse toki pati namie turiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
ooo koks plakatas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
patinka.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#16 Tu parašei beveik tą patį ką ir 15.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#15
dar ir ne tiek keiksmazodziu tie vaikai girdi, tia nemanau kad cia reiktu jaudintis kad bus traumos ar pan ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
NEblogai, bet, manau, nereikėtų keiksmažodžių :) visgi ir vaikai skaito. nesvarbu, kad vaikai dar daugiau moka, bet ribos turi būti :) stebiuosi, kad praleido šią demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
užskaitau ! ,*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
EPIC WIN :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
ajajai, Svogūnai jūs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#9 nes kitaip panelei stipruolei nebutu daugiau apie ka kalbet
Nuotraukos nėra
Froggy 5761    
#7 Ot...gyvulys...
indigokid 5761    
verkiancios mergaites gryzo!
kristtule 5761    
#7 nejautrus gyvulys xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
tragic :D sitokiom demotyvacijom lai buna atskira skiltis nes sitos demotyvacijos demotivuoja tik lankytis sioje svetaineje nk daugiau :/ uzduskit jautrios kales
kristtule 5761    
geras xD
Nuotraukos nėra
Amazon 5761    
Klaidas ištaisyk. Naktį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
haha :) patiko. užskaitau. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Prajuokino ;)
Grįžti į viršų