man patinka sitas zmogelis. jis visai neliudi, kad yra storas. optimistas :))
Anoreksija - Jis netik nugalėjo ją, bet dar ir nužudė.
Anonimas
5487
Anonimas
5725
xD
Anonimas
5758
nei uzdirbes nei praleides cia tik anglijos lietuvis ir viskas
Anonimas
5762
#15 :D
Anonimas
5764
Cia Anglijos Lietuvis uzdirbes per daug pinigu ir nezinantis kur juos leist apart maisto .
eclipse-nsx
5764
Jis labiau ne nugalejo anorexija, o pralaimejo makdonaldui ;D
Anonimas
5765
#12 taiklesne :D
Anonimas
5765
#9 stori (labai) sunkiai paeina, problemos su sanariais ištisai. O tave sulaužyt bet kas gali, tik noro reikia.
Inferis
5766
Anonimas
5766
:D
Anonimas
5766
#7 tu durbut pederastas ;o ;o ;o ;o
Anonimas
5766
#6 haha as nestoras, is tikro as net labai lengbvas ir priaugt svorio noreciau, as tik seip primeciau ar geriau but skeletu ar tesliui, nu nzn mano nuomone tesliai bent jau pasidrakint gali, skeletus kaip degtukus lauzyt ;D
Anonimas
5766
#2 is storu nors paprikolint galima o is anoreksiku nelabai , gaila kazkaip ju :/
Anonimas
5766
#2 kazkas storas ir labai piktas :D
Anonimas
5766
:D ziaurus bet juokingas :D
Anonimas
5767
Nuzude :D
Anonimas
5767
geras sitas :D
Anonimas
5767
jau geriau storoas zmogus, bent jau valgo ir atrodo priimtiniau negu kaulu kratinyssveriantis vos 30kg ir valgantis 2 pupas per diena.
Anonimas
5767
First :D
|

