Anoreksija - Jis netik nugalėjo ją, bet dar ir nužudė.

2010.09.13 labadiena
  • 171
19
Anoreksija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
man patinka sitas zmogelis. jis visai neliudi, kad yra storas. optimistas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
nei uzdirbes nei praleides cia tik anglijos lietuvis ir viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#15 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Cia Anglijos Lietuvis uzdirbes per daug pinigu ir nezinantis kur juos leist apart maisto .
eclipse-nsx 5764    
Jis labiau ne nugalejo anorexija, o pralaimejo makdonaldui ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#12 taiklesne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#9 stori (labai) sunkiai paeina, problemos su sanariais ištisai. O tave sulaužyt bet kas gali, tik noro reikia.
Nuotraukos nėra
Inferis 5766    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#7 tu durbut pederastas ;o ;o ;o ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#6 haha as nestoras, is tikro as net labai lengbvas ir priaugt svorio noreciau, as tik seip primeciau ar geriau but skeletu ar tesliui, nu nzn mano nuomone tesliai bent jau pasidrakint gali, skeletus kaip degtukus lauzyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#2 is storu nors paprikolint galima o is anoreksiku nelabai , gaila kazkaip ju :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#2 kazkas storas ir labai piktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
:D ziaurus bet juokingas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
jau geriau storoas zmogus, bent jau valgo ir atrodo priimtiniau negu kaulu kratinyssveriantis vos 30kg ir valgantis 2 pupas per diena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
First :D
Grįžti į viršų