Tu verki? - Ne, blet. Aš naktį svogūnus lovoje pjaustau.

2010.09.13 Froggy
  • 1200
44
Tu verki?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
tegu dziaugiasi ,kad bent jau paklause :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
41# apsistumei ;D
ievukas16 5601    
uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#41 tai niexuj verkt dura.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
va čia tai iš tiesų užknisantis klausimas verkiant ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
aaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Nu diev,gal pas zmogu lietuviu kalbos ner kompe,ko jus kimbat. svarbu gera demo ir viskas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Ne blet.Tai aisku as visada lovoj svogunus pjaustau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
nu demotyvacija tai gera. bet pries darant ja bent patikrinkit ar teisingai paraset.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Turėtų tapti kitos savaitės demotyvacija. ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Nerealus!
kamilute 5765    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Pralinksmino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Pralinksmino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#27 tipo jei verkia tai būtinai kažkas blogo atsitiko?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
megstu sarkazma ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#26 Rinkis žodžius. O demo net ir su klaida nereali.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Šūdus kažkokius pradėjo mėtyt. Net rašyt pieniai normaliai nemoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#23 Vaikeli, užauk, ir suprask, jog čia buvo perkeltinė prasmė. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nu nahuj :D va kur demo ;D pz nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
durna, nx jei svogunai nakty lovoj?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Nice one :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
UŽSKAITAU ;D
Nuotraukos nėra
K.D.C. 5766    
#19 Vapse toki pati namie turiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
ooo koks plakatas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
patinka.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#16 Tu parašei beveik tą patį ką ir 15.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#15
dar ir ne tiek keiksmazodziu tie vaikai girdi, tia nemanau kad cia reiktu jaudintis kad bus traumos ar pan ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
NEblogai, bet, manau, nereikėtų keiksmažodžių :) visgi ir vaikai skaito. nesvarbu, kad vaikai dar daugiau moka, bet ribos turi būti :) stebiuosi, kad praleido šią demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
užskaitau ! ,*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
EPIC WIN :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
ajajai, Svogūnai jūs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#9 nes kitaip panelei stipruolei nebutu daugiau apie ka kalbet
Nuotraukos nėra
Froggy 5767    
#7 Ot...gyvulys...
indigokid 5767    
verkiancios mergaites gryzo!
kristtule 5767    
#7 nejautrus gyvulys xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
tragic :D sitokiom demotyvacijom lai buna atskira skiltis nes sitos demotyvacijos demotivuoja tik lankytis sioje svetaineje nk daugiau :/ uzduskit jautrios kales
kristtule 5767    
geras xD
Nuotraukos nėra
Amazon 5767    
Klaidas ištaisyk. Naktį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
haha :) patiko. užskaitau. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Prajuokino ;)
Grįžti į viršų