Kas tiesa tas ne melas :)
Baigėsi krepšinis - baigėsi pasiteisinimai, kad namų darbai neatlikti, nes žiūrėjau krepšinį
Anonimas
5763
Anonimas
5765
prasidejo futbolas vel galim teisintis UEFA>FIBA World Cup
Anonimas
5765
#17 xD
Anonimas
5766
byby drocinot sakykit ubagai blwet
graffitis
5767
#13 cia geras :D
Anonimas
5767
dabar dar galesim kuri laika sakyt kad dar neatsigavom po pergales
Anonimas
5767
Bet vis dar nesibaigė bulviakasis ;D
Anonimas
5767
#11 LKKA nežinantiems :) Lietuvos Kūno Kultūros Akademiją dar labiau nežinantiems :)
Anonimas
5767
To Keliauninkas: Nieko?
Anonimas
5767
blet o jus bent zinot ka kleiza jasikevicius ir t.t. lietuvos krepsininkai baige?
Anonimas
5767
dar kolkas veikia... ;D
Anonimas
5767
bet uz tai dbr tie "nieko nebaige krepsininkai" kaip garsina lietuva, visi jais turetu didziuotis.
Anonimas
5767
jie vistiek neveikdavo...
Anonimas
5767
#2 ziauri teisybe ;D
Anonimas
5767
anglu lietuviai cia teisinasi taip
Anonimas
5767
#2 kiekvienam savo. ;D
Anonimas
5767
grynai taip budavo :D
Anonimas
5767
baiges krepsinis mars pamoku ruost vaikai, kad patiem netektu but nieko nebaigusiais krepsininkais
Anonimas
5767
Mes siandien taip nusimazninom nuo vokieciu.;D
|

