#11 Tai aišku :D tas veidas paimtas iš praeito amžiaus Batmano filmo.
Betmenas - net ir jis turi silpną vietą
Anonimas
4877
Anonimas
5589
:D
trupicc
5636
Dievinu jokeri ,ir heatha ledgeri ;]
Anonimas
5640
Gaila kad "joker" aktorius mirė
mxb
5640
xD
Anonimas
5642
#18 Kaip gerai, kad tu moki, bet yra ir kita taisykle, kur sakoma, kad reikia rasyti "vis del to", jei zodis "to" yra ivardis. vis dėl to dalyko.
Anonimas
5645
Dalelytė vis, sudarydama su kitais žodžiais samplaikines dalelytes bei jungtukus, visada rašoma atskirai nuo tų žodžių (Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba, Vilnius, 1992, p. 40). Taigi rašoma vis dėlto.
Anonimas
5645
The Joker <333
Anonimas
5645
pasol tu v zopu koks batman veidas XD
Anonimas
5645
:D
Anonimas
5645
Šitas aktorius kur klauna ta vaidina mires.
Anonimas
5645
#11 Normalus komentaras!;D
Anonimas
5645
batmano veidas photoshopintas paskutinej foto:)
Anonimas
5645
Šiaip jau rašosi ir vis dėlto, ir vis dėl to. Priklauso nuo prasmės, kalbininkai Jūs ;]]
Anonimas
5645
4# ''vis delto''taip ir rasos :D jei nebutu zodzio ''vis' tada butu del to ,bet yra zodis vis ;D
Anonimas
5645
#5 pats/pati pasimokyk, rašosi ne "vis dėl to", o "vis dėlto" :D
MeYeR
5645
Trūksta žodžių, vietoj to, kad ieškotumėte prie ko prisikabint, susižinokit patys viską normaliai. Nes kai čia vaidinat raštingus, tai juokas ima. ypač #5 ;D vis dėl to ;D nuo kada? ;D
Anonimas
5645
#5 "vis delto" rašosi, 100% :)
Anonimas
5652
#3 Kai noresi pasigirt kad puikiai moki lt kalba pirma pasimokyk dar kart, nes vis del to tu nevisprote ;]
Anonimas
5652
#3 O kažkas, be keiksmažodžių nesugeba parašyti sakinio. Graudu.
Anonimas
5652
#2 nu, tiesiog puikiai parašė, bl. Rašosi "vis dėlto" , pz...
Anonimas
5652
tjgi normaliai jis parase
mandarinas6
5652
ismok rasyt
|

