:D
Iš tikro tik nusišypsai - Bet parašai ":DDDDDDD"
Fanatikeee
5472
Anonimas
5635
vo ilgai jieskojau tokios demotyvacyjos...srsly... Zmones tik viena smaila isikirte raso ,lyg butu taip:kuo daugiau "d" raidziu pridesiu tuo juokingiau bus....
edvinuuukaszz
5636
o tai ka reikia ant zemes raitytis pvz tokiam ofise?
Anonimas
5639
arba, VOS NEAPSIMYŽAU :D
Anonimas
5641
Jeigu tik šypteliu, rašau :-), o jei iš tikrųjų juokinga, tai :-D. Ir labai kvailai man atrodo pavyzdžiui :D
Anonimas
5641
vaikai tik raso tuos ":D" arba "XD"
Anonimas
5641
#17 neverk
EreZ
5641
www.demotyvacija.lt/kartais-...-1306331.html
EreZ
5641
Copy/Paste
Anonimas
5641
:D
Anonimas
5641
surask nors viena demo kur nebutu facebooko komentaro " :D"
Anonimas
5641
#12 - tikra tiesa ;D
Anonimas
5641
Kas, kad nusisypsai, jei sirdy baisiai juokies XD
Anonimas
5641
retai sypsausi, o toki zenkla ,,:D'' isvis lb retai dedu ir tai kai koki gaidi suvartau, nu ta prasme demo sudina
gretagreat28
5641
so what?
Anonimas
5641
net ne.
Anonimas
5641
XD
povilasq
5641
fuj kokia išsivepus
Anonimas
5641
:) - nesisypsau. :D - kazkas panasaus i sypsena . :D - placiai sypsaus.
Anonimas
5641
net ne...
Anonimas
5641
totalus šuds
rokas111
5641
Tiesa :)
Spameris
5641
Nu kiek galima tą patį aš nesuprantu.
Anonimas
5641
wow koks beviltiskai beprasmis irasas.
|

