#11 Tai aišku :D tas veidas paimtas iš praeito amžiaus Batmano filmo.
Betmenas - net ir jis turi silpną vietą
Anonimas
4873
Anonimas
5586
:D
trupicc
5633
Dievinu jokeri ,ir heatha ledgeri ;]
Anonimas
5636
Gaila kad "joker" aktorius mirė
mxb
5636
xD
Anonimas
5638
#18 Kaip gerai, kad tu moki, bet yra ir kita taisykle, kur sakoma, kad reikia rasyti "vis del to", jei zodis "to" yra ivardis. vis dėl to dalyko.
Anonimas
5641
Dalelytė vis, sudarydama su kitais žodžiais samplaikines dalelytes bei jungtukus, visada rašoma atskirai nuo tų žodžių (Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba, Vilnius, 1992, p. 40). Taigi rašoma vis dėlto.
Anonimas
5641
The Joker <333
Anonimas
5641
pasol tu v zopu koks batman veidas XD
Anonimas
5641
:D
Anonimas
5641
Šitas aktorius kur klauna ta vaidina mires.
Anonimas
5641
#11 Normalus komentaras!;D
Anonimas
5642
batmano veidas photoshopintas paskutinej foto:)
Anonimas
5642
Šiaip jau rašosi ir vis dėlto, ir vis dėl to. Priklauso nuo prasmės, kalbininkai Jūs ;]]
Anonimas
5642
4# ''vis delto''taip ir rasos :D jei nebutu zodzio ''vis' tada butu del to ,bet yra zodis vis ;D
Anonimas
5642
#5 pats/pati pasimokyk, rašosi ne "vis dėl to", o "vis dėlto" :D
MeYeR
5642
Trūksta žodžių, vietoj to, kad ieškotumėte prie ko prisikabint, susižinokit patys viską normaliai. Nes kai čia vaidinat raštingus, tai juokas ima. ypač #5 ;D vis dėl to ;D nuo kada? ;D
Anonimas
5642
#5 "vis delto" rašosi, 100% :)
Anonimas
5648
#3 Kai noresi pasigirt kad puikiai moki lt kalba pirma pasimokyk dar kart, nes vis del to tu nevisprote ;]
Anonimas
5648
#3 O kažkas, be keiksmažodžių nesugeba parašyti sakinio. Graudu.
Anonimas
5648
#2 nu, tiesiog puikiai parašė, bl. Rašosi "vis dėlto" , pz...
Anonimas
5648
tjgi normaliai jis parase
mandarinas6
5648
ismok rasyt
|

