:D
Iš tikro tik nusišypsai - Bet parašai ":DDDDDDD"
Fanatikeee
5469
Anonimas
5631
vo ilgai jieskojau tokios demotyvacyjos...srsly... Zmones tik viena smaila isikirte raso ,lyg butu taip:kuo daugiau "d" raidziu pridesiu tuo juokingiau bus....
edvinuuukaszz
5633
o tai ka reikia ant zemes raitytis pvz tokiam ofise?
Anonimas
5635
arba, VOS NEAPSIMYŽAU :D
Anonimas
5637
Jeigu tik šypteliu, rašau :-), o jei iš tikrųjų juokinga, tai :-D. Ir labai kvailai man atrodo pavyzdžiui :D
Anonimas
5637
vaikai tik raso tuos ":D" arba "XD"
Anonimas
5637
#17 neverk
EreZ
5637
www.demotyvacija.lt/kartais-...-1306331.html
EreZ
5637
Copy/Paste
Anonimas
5637
:D
Anonimas
5638
surask nors viena demo kur nebutu facebooko komentaro " :D"
Anonimas
5638
#12 - tikra tiesa ;D
Anonimas
5638
Kas, kad nusisypsai, jei sirdy baisiai juokies XD
Anonimas
5638
retai sypsausi, o toki zenkla ,,:D'' isvis lb retai dedu ir tai kai koki gaidi suvartau, nu ta prasme demo sudina
gretagreat28
5638
so what?
Anonimas
5638
net ne.
Anonimas
5638
XD
povilasq
5638
fuj kokia išsivepus
Anonimas
5638
:) - nesisypsau. :D - kazkas panasaus i sypsena . :D - placiai sypsaus.
Anonimas
5638
net ne...
Anonimas
5638
totalus šuds
rokas111
5638
Tiesa :)
Spameris
5638
Nu kiek galima tą patį aš nesuprantu.
Anonimas
5638
wow koks beviltiskai beprasmis irasas.
|

