Čia mūsų kiemas

2011.01.22 Nerimtas
  • 326
29
Čia mūsų kiemas







Nuotraukos nėra
Jinzo 5578    
Nerimtas Epic fail... AGAIN! Douchebag
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Rytfaniai kavenska prilupo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Pepsi dabar pasidarė labai sudina, o Coca-cola vis daugiau tampa panasesne i ja. Pamenu iki 2000ju buvo geriausias gerimas. O dabar net kvasas skanesnis uz ja. :D
3MSC 5633    
O bleee :D kaip gerai pamenu tuos laikus:D kai ateidavo is kitu kiemu vaikai ir mes sakydovom "cia musu kiemas":D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Sel - kiemas :)
Nerimtas 5633    
Kopijavimas būtų, jei idėja būtų panaši, o dabar tik paveiksliukas toks ir nebuvau tos tavo demo matęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#20 Esme tame kad demo su tokiu paciu paveiksliuku jau buvo sitoje svetaineje :) tai vadinama kopijavimu.
Paskaitykit #3 komentara ir pamatysit kad nukopijuota
Jaded 5633    
#16 Loginis pagrįstumas?
supahh 5633    
palaukit, ka jus vadinat kopijavimu? jeigu jau pamate tokia pat demo kitoje svetaineje ir dar ne lietuviskoje tai cia jau kopijavimas? as suprantu kad kopijuoja is lietuvisku svetainiu, bet puse lietuvos internautu tikrai nesilanko tuose anliskuose ar rusiskuose puslapiuose. ir jei si mintis patiko tai kodel netureti ir mums tokios demo? Nereikia is kart pradeti varyti kopijavimais. Tad geriau patys paimkit ir sukurkit gera demotyvacija negu cia zirze atsisede, per daug is kitu reikalaujat.
Deimut 5633    
#15 Nemanau, kad koks nors užsenietis kurtų demotyvacijas su tokiais sakiniais. Kaip šis ''Čia mūsų kiemas'' ;D p.s dėl fotkės visko gali būt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#18 Puse gal net daugiau demotyvaciju kurias siandien idejo, vakar arba anksciau esu mates kitoje svetaineje (tas pats tekstas tik rusu kalba), tai cia nekopijavimas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#15 jei panašu arba tas pats paveikslėlis jau vadinasi kopijuota? Atsigauk...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#15 Lietuviai gi tik ir sugeba viska kopijuot :) Ir beto vis tiek dauguma nevaiksto i uzsienietisku demotyvaciju svetaines, tai cia ir pamato jas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#10, apgailetinas komentatorius. vaikas dar.
Nuotraukos nėra
JustDoIt 5634    
Gal jau užtektų kopijuot? Čia gi iš užsienietiškų demo Loool.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Kolos buteliai - tai juodaodžiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
geras :D
Jaded 5634    
Kaunietiška demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#7 susidegink. Nes nemoki rašyti LIETUVIŠKAI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#6 Būtent!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#5 butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
sprite owns all
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Bet ateina pora 2l pepsi bonkes ir atkapoja tas cocacolas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
buvo
KatKol 5636    
#1 tep tep :D
Nuotraukos nėra
999999999999999 5636    
True, daugebuciuose , ateik tik , paverchink ir busi kaip tas melynas :D
Grįžti į viršų