Nezinau kas per zmones gali atsiliept sekso metu... Tai didziausias partenerio izeidimas mano akim.
Telefonas - Jis visada suskamba kai to mažiausiai reikia
Anonimas
5380
nikolaj
5625
o ash atsiliepiu kai skamba ~:)
Anonimas
5629
tai issijunk ;)
Anonimas
5630
Tokia demotyvacija galejo sukurt tik nepatyres sexo atzvilgiu zmogus :)
Anonimas
5630
kai skambina y sikna tlf isimeti ir siknoj wibruoja ;D
Anonimas
5630
kai skambina y sikna tlf isimeti ir siknoj wibruoja ;D
Anonimas
5631
O aš dabar užsimaniau sekso, nes labai gera nuotrauka. Kas dėl telefono-netiesa. Kai reikia, tai ir skambina. Tik tu nejauti to diskomforto atsiliepinėdamas kai esi laisvas, o jei tu užsiėmęs-sureikšmini neatsilieptą skambutį.
Anonimas
5631
O aš dabar užsimaniau sekso, nes labai gera nuotrauka. Kas dėl telefono-netiesa. Kai reikia, tai ir skambina. Tik tu nejauti to diskomforto atsiliepinėdamas kai esi laisvas, o jei tu užsiėmęs-sureikšmini neatsilieptą skambutį.
OoS
5631
įsijungi garsiakalbį ir vsio, problema, matai!
Anonimas
5631
Ir man taip, kaip tik lovytej ir dar tokiu metu kada būna taip gera kažkas butinai turi paskambint ;D tada kalbėt tenka tokiai truputi užsikaifavusiai xD
Anonimas
5631
O sunku tlf išjungti?
asasas
5631
www.demotyvacija.lt/lietuvi-1324397.html
gretagreat28
5631
Patyre :D
Anonimas
5632
visada yra NUMETIMO funkciją :D
Anonimas
5632
#4 made my day ;D
Anonimas
5632
#4 Užjaučiu ;/
Miglee
5632
#7 Tau atrodo.
Anonimas
5632
#4 nepasisekė tau ;D
Anonimas
5632
Ar man atrodo, ar ten prie panos kojos, kažkoks veidas?
Anonimas
5632
#4 :D uzuojauta!!
Anonimas
5632
#4 :D
Anonimas
5632
Jo jo, kaip tik šiandien laukiau svarbaus skambučio, nuejau pašikt, girdžiu telefonas skamba. Galvoju ar verta stebėtis... Išlaisvinęs įkaitus ateinu perskambint, pyst saskaita pasibaigus. Ir tada supratau, kad prašikau darbą tiesiogine prasme.
Anonimas
5632
#2 forever alone.
Anonimas
5633
Tikrai taip! O kai reikia, kad suskambėtų, niekad nesulauksi...
Anonimas
5633
kaip nekenčiu, kai taip būna :o
|

