Daktarai - jie tvirtino, kad bus mergaitė...

2010.06.24 nemo
  • 107
69
daktarai,gimdymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
nu jooo
is kur tokiose saitose tiek nesubrendeliu.
su savo bybikais
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5769    
ir visi vyrai kazkada buvo jauni 13 metu taip atrode svelniais vaikiskais veido bruozais , tas bieberis kai uzauks tikrai bus grazus baxuras pamatysit ;D
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5769    
nu bet rimtai prie ko ce bieberis ? ;D visi vyrai kazkada buvo jauni balsai buvo ploni nes tik nuo kazkiek metu pradeda balsas storet taip kad patys stumiat ant savo vaikystes ;D daunai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
nepagaunu..........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#1 krc. : DDDD
Nuotraukos nėra
helldude 5817    
Mano tevai kai laukesi broliuko irgi buvo ispeti kad bus "mergaite", bet galu gale viskas isejo gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
1# :D nužudė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
#1 OMFG :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#1 zudikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#1 nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#1 Zudo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#55 Pritariu. ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#31 Nu jau čia tai paklausei. xD aišku, kad ne. :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
nemanau kad jam pasiseke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
blt ko jūs ant jo stumiat ? ką jis jum blt padarė,kad tjp stumiat????? pavydit kažko pasiekusiam vaikinukui.
graffitis 5839    
nu jo cia ziaurus fail butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Pirmas komentaras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
nuzude #24 . :D
Wawe 5839    
hibridas BYberis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
:D rekorda sumusiau del palaikymo ciuju ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#11 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
bieber she male O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
# žudikas..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#1 Bieberis :D Žmogaus, tu mldc. :D****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
O Gime Bieber'is..;D xD
Pz kaip juokinga..;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Gruzas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Mldc 1# Bet ne Byberis o Jonas Bebras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
bieneris turi byby!
vikangel 5841    
Daktarai irgi klysta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
nežinau kelintą kartą pakartosiu, bet #1 taiklus buvo :D
kaip visad - komentarai kietesni už demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#1 nesveikai cia. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
priciom bieber tas.. vienuzodziu ;9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#33 o kas tas?
amusement 5841    
? xD cia tas pats kaip petro nznot ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
is tokyo hotel?
hoho 5841    
#29 Justin Bieber dainininkas mergaite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
kas tas bieberis? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#1 Nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#26 arba suveikė bandos jausmas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
24 komentarai ir visi dziaugiasi pirmu, itartina kazkaip :D stobaliai vienas ir tas pats cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Bieberis.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
nužudė su Bieberiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5842    
Reiketu pakeist demo i
- Daktai sake, kad gims mergaite...
...o gime Bieber'is arba kaip nors panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#1 xD
kramtuske 5842    
Geras :D
Dvi 5842    
#1 spaudziu desine!
(50-69)
Grįžti į viršų