#9 jei nebutu sunku, nevertintumem gero
Lietus - be jo nesvajotume apie saulę
Mp3
5831
Anonimas
5833
#7 pritariu . ; D
Anonimas
5839
Aš ir su juo nesvajoju apie saulę.
Anonimas
5839
sis paveiksliukas labiau i krusa panasus nei i lietu
Edvardukas
5840
Gyli mintis:)
Anonimas
5841
tai kokia čia demotyvacija?
Anonimas
5841
Kaip ir be to kas nuliudina nebutu tu kurie paguodzia
Anonimas
5842
Man irgi lietus patinka ir daug labiau nei saule, nes nuo jos man galva skauda. ;D
Anonimas
5842
Man patinka lietus, patinka, kai žaibuoja, pasižiūriu į dangų. :)
Inkognito
5842
O jai butu debesuota? Nepagalvojai?
Anonimas
5842
#1 Man ir patinka :)
Anonimas
5842
jis ypatingas.
cigo
5842
...tu keistas...
vikangel
5846
Man patinka lietus. :p
|

