Lietus - be jo nesvajotume apie saulę

2010.06.24 Ramiai
  • 82
14
oras, lietus, saule







Nuotraukos nėra
Mp3 5831    
#9 jei nebutu sunku, nevertintumem gero
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#7 pritariu . ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Aš ir su juo nesvajoju apie saulę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
sis paveiksliukas labiau i krusa panasus nei i lietu
Nuotraukos nėra
Edvardukas 5840    
Gyli mintis:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
tai kokia čia demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Kaip ir be to kas nuliudina nebutu tu kurie paguodzia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Man irgi lietus patinka ir daug labiau nei saule, nes nuo jos man galva skauda. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Man patinka lietus, patinka, kai žaibuoja, pasižiūriu į dangų. :)
Inkognito 5842    
O jai butu debesuota? Nepagalvojai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#1 Man ir patinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
jis ypatingas.
Nuotraukos nėra
cigo 5842    
...tu keistas...
vikangel 5846    
Man patinka lietus. :p
Grįžti į viršų