aga...
DAROM - Šiukšles pakelt sunku, o kai vyksta akcijos, tai lenktyniauja vieni su kitais
Anonimas
5176
Monusco
5537
Zdz 365 dienas pridarom, o 1 diena darom...
Anonimas
5549
Nu tai ir šiukšlina kad poto lenktiniaut galėtu
Anonimas
5549
O ka su tom siukslem darys pagalvojot ? Surinks, gerai bus graziau, taciau kai degins bus zymiai didesne dalis gamtai, negu joms bunant vietoj.. Butu daugiau finansu skiriama siuksliu rusiavimui ir perdirbimui tai butu gerai.. O dabar surusiuoja siuksles (i tam tikrus konteinerius), atvaziuoja siuksliavezis ir visa turini is visu konteineriu meta i viena skyriu... :D
Anonimas
5549
O tu sedi prie pc ir net per akcija nesugebi siuksles pakelt
Anonimas
5549
as tai siulau susidegint
Anonimas
5550
utele demotyvuoja rinkti siuksles ir daryti DAROM akcijas, utele uploaderis
Anonimas
5550
Laiko rankoj melyna siuksliu maisa ir mojuoja
Spameris
5550
Visiems feisbuko komentatoriams: Deja, bet tvarko ne tie, kurie teršia.
Teenagor
5550
nieko naujo nepasakei.
|

