Aha, šitas geras. Nes betvarkėj tieeek daug daiktų senų pamirštų randi, tiek prisiminimų... Tokia jauki aplinka :D O tvarka-viskas žinoma, viskas atsibodę, viskas kaip kariuomenėj.
Tvarka kambaryje - Kuo ji didesnė, tuo mažiau įdomių įvykių žmogaus gyvenime
Anonimas
5006
Anonimas
5547
kartais gyvenime yra geresniu dalyku nei sluostyti dulkes...
Labuka
5549
NOLIFER'S STRIKES AGIAN
Anonimas
5549
bet jei kambaryje netvarka , tai daug laiko praleidi kambaryje, tai labai idomiu dalyku vyksta kambaryje
anonimas
5550
#5 demotyvacija.lt maike :O im there dude :D
Anonimas
5550
tvarka kambaryje - nerasi idomiu ir jau uzmirstu dalyku :D
dit
5550
be betvarkės tvarkos skonio nepajausi
CRONUS
5550
Nesigaudantiems kas čia vyksta: www.demotyvacija.lt/straipsnis/Demotyvuok-betvarke-8
shawtyyMANE
5550
#1+ :D.
Teenagor
5550
yea so?
Anonimas
5550
Not bad, jei zmogaus gyvenimas yra tupejimas kambaryje tai aisku, kad maziau 'idomiu' ivykiu ivyksta
Spameris
5550
Atėjo pavasario tvarkymosi metas, tai visi apie netvarką demotyvacijas kuria, matyt tėvai liepė urvą išsikuopt.
|

