#9 tikra tiesa...:D
Ei, dabar aš visai gražiai atrodau!.. - Kai esu namie, visiškai viena ir nieks manęs nemato...
Anonimas
5711
Anonimas
5712
#9 Teisybe sako
Anonimas
5713
jeigu pana grazi, tai ji visur ir visada grazi ;]]
Anonimas
5713
Aš irgi pritariu #9
Anonimas
5713
bet ble tiesa sako tas ar ta #9, nors as bachuras, bet ne koks ispyderejes kaip liausikai sakoma, bet kai paziurei kartais i veidrodi, galvoji aj px, lyg ir nomrmaliai, o jei jau nuotrauka nori gera pasidaryt, praeis daug bandymu kol gera pagausi
Anonimas
5713
va būtent :D
garbane
5713
#9 sujuokinai
Anonimas
5713
Arba pasižiūri į veidrodį ir būna, o visai nais ;D tada nusifotkini ir pagalvoji NOOOOT ;D
gretagreat28
5713
:D
Micnoos
5714
Tai jo,jo. Aš tai galiu pasidaryt nematomas kai vienas namuose būnu ;x
Anonimas
5714
niekada jaučiu taip nėra buvę. ;D
Anonimas
5714
keistos tos moterys :D
In.
5714
Bet tai visada
Rocknroll
5714
Visuomet taip buna .DOOH !
tavojiprincese
5714
tiesa
Anonimas
5714
True true.
|

