Pabandom ryt tai padaryt.:D
Skaudžiausia tiesa: - viso pasaulio alaus neišgersi.
Anonimas
4932
Anonimas
5313
kolekcija:D:D
Anonimas
5502
pasibaigs jau irodyta 2026
Anonimas
5704
ACIU DIEVUJ JIS NIEKaDA NESIBAIGS ;Dp
Anonimas
5711
jeigu viso pasaulio alaus po viena isgert tai per savaite iveikciau :D
Anonimas
5712
Bet padandyti verta ;)
Anonimas
5712
alus... ant kampo gi matos skarbos :D
Anonimas
5712
cia ne alus, o alyvos masinoms, ot idiotai :)
numeriukasz
5712
čia jaučiu visokio alaus po 1 vnt yra... gerčiau pusę metų...
Faustino
5713
Ir neįpirksi
Dovi..
5713
ir kuom tai skaudu? krc, nesamone.
Anonimas
5713
#11 Mėginam!!! ;D
Anonimas
5713
verksiu ;///
gretagreat28
5713
#12 :D
Anonimas
5714
vienas gal ir ne, bet.../<think>/ nu ta proga isgerkim ! ;D
Anonimas
5714
Ta proga ir isgerkim!
Anonimas
5714
Viso pasaulio alaus neisgersi , bet pameginti galima :D
Anonimas
5714
O jei isgersi? kas tada ;(((
Anonimas
5714
Bet stengtis reikia !
Ex02r
5714
nerandu lietuvisko alaus :(
Rocknroll
5714
Cia matau pora kuriu esu ragaves
Anonimas
5714
atsigerus kai kuriu alaus rusiu apima apmaudas, nes reikia isbaigti skardine, nes uz ja sumokejai
Anonimas
5714
krc :D
Anonimas
5714
All of you want to shut up ;)
Anonimas
5714
#2 u want to win?
Anonimas
5714
You want to bet?
|

