"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...

2010.05.19 Gajus
  • 92
16
esi, tai,ka, valgai,zmones,hannibal







Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#2 where r u?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Kiaule? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
as nevalgau tai kas esu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Hanibalas Lekteris :)
Fusion 5880    
chzarija 5880    
bukit kanibalais :)
valkata 5880    
ziurek tu man :D
kasiakas 5880    
#5 taip ir maniau :D
valkata 5880    
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas 5880    
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas 5880    
as saltibarsciai :D
valkata 5880    
as zmogus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Geras ce :D
Grįžti į viršų