#2 where r u?
"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...
Anonimas
5833
Anonimas
5838
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5873
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Anonimas
5877
Kiaule? :D
Anonimas
5879
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Anonimas
5880
as nevalgau tai kas esu
Anonimas
5880
Hanibalas Lekteris :)
Fusion
5880
chzarija
5880
bukit kanibalais :)
valkata
5880
ziurek tu man :D
kasiakas
5880
#5 taip ir maniau :D
valkata
5880
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas
5880
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas
5880
as saltibarsciai :D
valkata
5880
as zmogus..
Anonimas
5880
Geras ce :D
|

