pats pirmas GEJUS, taip iseina kad visi kiti irgi
(re)Evoliucija - nes ristis žemyn lengviau, nei kopti į viršų.
Anonimas
5389
Anonimas
5769
nukopinta demotyvacija,as tokia jau maciau.BOOOOoo!
Anonimas
5845
antika jėga. (čia taip į temą :D )
Anonimas
5863
#21 Jei ką ir naikina, tai labai jau lėtai, daug daugiau tuo tarpu sukuriama. :)
Anonimas
5865
#19 Manyčiau protingi žmones visgi "persveria" tuos "geruosius" mūsų kartos atstovus, greičiausiai ne kiekybe, bet kokybe tai tikrai, o tai neleis taip paimt ir sunaikint visko. :)
Anonimas
5868
Arigeja - iš kur tiek pesimizmo? Jei nori pagrįstai kritikuoti LHC, visatos tyrinėjimus ir panašias "nesamones", tai bent pasiskaityk ką jie išties tyrinėja ir ko siekia, o ne reikšk savo subjektyvią nuomonę iš nuogirdų. Tiesa yra sublektyvi, tačiau objektyvumo joje taip pat netrūksta. :)
Anonimas
5868
Čia greičiau turėtų būti (de)evoliucija ar kažkas panašaus, bet šeip tai geras :) Kaip pasakytų koks nors one.lt vartotojas - užskaitau ;D
Anonimas
5875
O kaip Daleliu greitintuvai? Kosmosai? Pazvelkit i zmogaus gyvenimo trukme! ;) mes viagi tobulejam, gal ne visi, bet kurie nori tai tikrai.
Anonimas
5877
Cia yra taip kai pasieksim dugna (kas bus arba labai greit) arba (nelabai greit), mums zmogams nieko kito neliks tik kilti aukstyn!
Anonimas
5879
:D :D :D gerulis :D bet revoliucija, tai biski fail butu :D
Anonimas
5880
Ne revoliucija, o devoliucija
Anonimas
5880
kazkoks juodzkis atlikejas lyginamas su protais galetu bent siuolaikini prota paimt :D
Mirka
5880
Šitas tikrai geras :D +5!
Anonimas
5880
geras sitas, dabar taip pat ir su moksleiviais
Anonimas
5880
WTF;D
Anonimas
5880
5 :D
Anonimas
5880
gerulis :D
chzarija
5880
;))
Anonimas
5880
:DxD
Anonimas
5880
what?;D
|

