#2 where r u?
"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...
Anonimas
5835
Anonimas
5840
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5875
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Anonimas
5879
Kiaule? :D
Anonimas
5881
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Anonimas
5882
as nevalgau tai kas esu
Anonimas
5882
Hanibalas Lekteris :)
Fusion
5882
chzarija
5882
bukit kanibalais :)
valkata
5882
ziurek tu man :D
kasiakas
5882
#5 taip ir maniau :D
valkata
5882
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas
5882
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas
5882
as saltibarsciai :D
valkata
5882
as zmogus..
Anonimas
5882
Geras ce :D
|

