"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...

2010.05.19 Gajus
  • 92
16
esi, tai,ka, valgai,zmones,hannibal







Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#2 where r u?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Kiaule? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
as nevalgau tai kas esu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Hanibalas Lekteris :)
Fusion 5882    
chzarija 5882    
bukit kanibalais :)
valkata 5882    
ziurek tu man :D
kasiakas 5882    
#5 taip ir maniau :D
valkata 5882    
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas 5882    
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas 5882    
as saltibarsciai :D
valkata 5882    
as zmogus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Geras ce :D
Grįžti į viršų