pats pirmas GEJUS, taip iseina kad visi kiti irgi
(re)Evoliucija - nes ristis žemyn lengviau, nei kopti į viršų.
Anonimas
5391
Anonimas
5771
nukopinta demotyvacija,as tokia jau maciau.BOOOOoo!
Anonimas
5847
antika jėga. (čia taip į temą :D )
Anonimas
5865
#21 Jei ką ir naikina, tai labai jau lėtai, daug daugiau tuo tarpu sukuriama. :)
Anonimas
5866
#19 Manyčiau protingi žmones visgi "persveria" tuos "geruosius" mūsų kartos atstovus, greičiausiai ne kiekybe, bet kokybe tai tikrai, o tai neleis taip paimt ir sunaikint visko. :)
Anonimas
5870
Arigeja - iš kur tiek pesimizmo? Jei nori pagrįstai kritikuoti LHC, visatos tyrinėjimus ir panašias "nesamones", tai bent pasiskaityk ką jie išties tyrinėja ir ko siekia, o ne reikšk savo subjektyvią nuomonę iš nuogirdų. Tiesa yra sublektyvi, tačiau objektyvumo joje taip pat netrūksta. :)
Anonimas
5870
Čia greičiau turėtų būti (de)evoliucija ar kažkas panašaus, bet šeip tai geras :) Kaip pasakytų koks nors one.lt vartotojas - užskaitau ;D
Anonimas
5877
O kaip Daleliu greitintuvai? Kosmosai? Pazvelkit i zmogaus gyvenimo trukme! ;) mes viagi tobulejam, gal ne visi, bet kurie nori tai tikrai.
Anonimas
5879
Cia yra taip kai pasieksim dugna (kas bus arba labai greit) arba (nelabai greit), mums zmogams nieko kito neliks tik kilti aukstyn!
Anonimas
5881
:D :D :D gerulis :D bet revoliucija, tai biski fail butu :D
Anonimas
5881
Ne revoliucija, o devoliucija
Anonimas
5882
kazkoks juodzkis atlikejas lyginamas su protais galetu bent siuolaikini prota paimt :D
Mirka
5882
Šitas tikrai geras :D +5!
Anonimas
5882
geras sitas, dabar taip pat ir su moksleiviais
Anonimas
5882
WTF;D
Anonimas
5882
5 :D
Anonimas
5882
gerulis :D
chzarija
5882
;))
Anonimas
5882
:DxD
Anonimas
5882
what?;D
|

