Feminisčių svajonė.

2011.11.07 ashleytisdale
  • 51
17
sia, demotyvacija, supras, tik, trys, lietuviai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
Tai dar vienas įrodymas, kad feminizmas yra tik eilinė terorizmo rūšis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
#14 Man atrodo tu net neįsivaizduoji kas būna ligoninėse ir mokslo srityse. Jei kalbi apie "paprastai tai būna vyrai". Nebent kalbi apie viduramžius.
anonimas 5339    
#14 nu nebetkoks reikia kruopstumo jei be chalturu darai ir be to fiziskai sveikas zmogus turi buti
Spameris 5340    
#4 Gal tiksliau tegu padirba tais daktarais, kurie priima kūdikius per gimdymą, nes kiek mačiau paprastai tai būna vyrai, kaip ir daugelis geriausių chirurgų, o statybininku bet koks lopas galėtų būt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
labiau 3.14deru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
#4 Nuo kada visi vyrai dirba stroikėse? Tik buki žmonės ten dirba, su sportine apranga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
čia jisai kažkaip fazėm :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
neveikia... ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
veikia fb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
jau veikia ^_^'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
visiem fb neveikia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
arba mano firefoxas išprotėjo arba sunaikino facebook'ą aaaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
nenorėčiau gimti iš vyro lol
anonimas 5340    
tegul tokios bobos eina i stroikes dirbti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
cia durniu svajone
Rocknroll 5340    
bobu mastymas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
PIRMAS SUPRATES !!! :)P~
Grįžti į viršų