#10 del abieju
Turėkite kantrybės. - Penktadienį po pietų suprasite, kad gyventi vis dėlto gera.
anonimas
5339
Anonimas
5339
del haros
Spameris
5340
#3 #4 Labai jau paviršutiniški esate, ponai. Ar tikrai dėl alaus gyvenat ar vis dėlto dėl gero laiko, kurį praleidžiate gerdami tą alų su draugais?
Anonimas
5340
Sis penktadienis - geriausias metu diena. Skyrim ^^
Anonimas
5340
O taip, tikrai :)) Penktadieni prisigersim ir sedesim pamokose girti. Smagu :)
Anonimas
5340
simpsonai, kaip tai kas...
Anonimas
5340
o kas bus penktadieni po pietu?
Anonimas
5340
#4 Man taip pat, giminingoji siela. Ir nesvarbu ar pirmadienis, ar į paskaitas reikia...
anonimas
5340
#3 dziaugiuos, kad gyvenime yra alaus ir tuo uztenka
Anonimas
5340
Kokie jūs visi pigūs. Duok laisvą dieną tai sielą parduos, o gavę laiko prašvaisto vėjais. Turėtumėtės megauti kiekviena gyvenimo teikiama smulkmena, nesvarbu ar tuo metu jūs mokykloje ar darbe, ar prie komo žiūrit demotyvacijas, ar sportuojat.
Anonimas
5340
uzskaitau
Anonimas
5340
jo ir nubega visi prie pc
|

