Fūristo gimimas

2011.03.16 justasis
  • 324
26
fura,furistas,gimti,priimti,gimdymas,melyna







Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Labai lengva gimti, spalnika atsidarai ir landzioji kaip nori, gali gimti is visu galu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
:D prajuokino!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
As kaip Karolis Sirvydis megstu kugeli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Kažkas gerai prajuokino su cezariu :D Kvieskit mechaniką greitai !!
Gashlus 5582    
MODERATORIAU: VEIZOLUS ATVERK !!!!

as ta demo idejau pries 3 sav. o patvirtinot sita.

mano detas demo: www.demotyvacija.lt/from-Gashlus/not-approved/-sunkvezimi-1348964.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
motherfuck xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
savo gimima pasidemotyvuok gal ? iskreipta kazkien fantazija ziuriu, nelaime zmonem buvo gal bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Ko ce stumet is karto bl?Tiesiog demotyvatorius pajuokaut norejo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
ar buvo ar ne vistiek nk nedemotyvuoja, dejau ant autoriau kurimo
Nuotraukos nėra
Erikas 5582    
dvdftmr 5582    
Buvo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Nieko nuostabaus,užsitrenkė kabinos durys o rakteliai liko viduje,per "bordačioką" lengvai patenki po spalniku,pakeli jo dangtį ir tu jau viduje... ne karta teko taip listi. :-)
Punceka 5582    
buvo!!!!!!!!!!
LogInGuy 5582    
demo kūrėjas trenktas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Jis gimsta tik kai per vamzdi padaroma ::))))
Ohh_Nooo 5582    
o jai zmones nemate ? tai ka ... kad buvo BLIOC !!! ┌∩┐(◕_◕)┌∩┐
GhBlar 5582    
Buvo.
povilasq 5582    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Iskrypeliai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
šitai tai jau reiks cezarį daryt...
Nuotraukos nėra
Whip 5582    
buuuuuuuuuuvooooooooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
:D
kristal 5582    
Kas dabar cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
XD gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Pzdc :D
Grįžti į viršų