Tie naujokai...

2011.03.16 gyttiss
  • 358
11
naujokas,isvalyti,kambarys,policija,aras,pokalbis,komanda







Nuotraukos nėra
Anonimas 5259    
Ir dar su tarnites sijonu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5337    
Prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
facepalm :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
nu ir gerai, grazi ir juokinga demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
blt idejo nukopijuota paveiksliuka, o demotyvacijos tai nera, tiesiog perrase paskutinius zodzius
dude 5582    
pic geras bet demo leva tad -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Kokia prasmė iš šito paveikslėlio daryti demotyvaciją, kai tu tiesiog išvertei kas jau parašyta į lietuvių kalbą? Ir tai čia ne demotyvacija.
kristal 5582    
Eik tu sau :D
povilasq 5582    
kieta emka ;D
Ohh_Nooo 5582    
┌∩┐(◕_◕)┌∩┐
Grįžti į viršų