Ale kokia blondine, net antakiai balti :D
Geriau ryte gėda, - nei vakare nuobodu.
Anonimas
4876
Anonimas
5366
#4 geras prikolas.
Anonimas
5366
mane telefas:D aina sau :D:D:D:D:D:D
gitaristas
5366
man su tokia nuobodu tikrai nebūtų ;)
xTiiCoz
5367
Jo demotyvaciją tai tikrai teisinga. Mano situaciją tokia pati. Bet už tad, kai perskaitai žinutes paskui, kiek prisižvengį.
Anonimas
5367
Nors niekam neįdomu, bet ši demotyvacija atitinka mano dabartinę situaciją.
|

