va tau ir pasitvirtino :)))))))))))))))))
Komentatorius - Prisi*istų ir prie stulpo
Anonimas
5361
Anonimas
5367
Kas cia per demo bl?
Rocknroll
5367
nu ir demo kuria vai vai vai
Anonimas
5368
Eik jus visi nachuk :D
bambukinis
5368
Kas per fonas, pilkas kažkoks, krč ir šešėlis baltas...
Anonimas
5368
meslas ne domotyvacija
Anonimas
5368
duxiskas stulpas
candy
5368
:patinka:
Anonimas
5368
nepatinka man sitas paveiksliukas
Anonimas
5368
Kas cia per sudas ? :D
|

