#20 ASILAS ;D
Gyveni DABAR! - Nenustok džiaugtis šiandiena dėl rytojaus baimės
kiki17
5775
Turbosraige
5789
#14 :D TIKSLIAI
Anonimas
5789
Not bad not bad men :D
Anonimas
5789
aš Trylikametė, gerai čiulpianti ir laukianti didelio penio. Paskambink atba rašyk. NR. 865310925. Guoda.
Anonimas
5789
Shudas
Anonimas
5789
o kur #1 dingo ?
Anonimas
5790
Labai gera demotyvacija.
Anonimas
5790
#2 tavo veidas baisus
Anonimas
5790
#9 tai yra motyvacija gyventi dabar ir demotyvacija gyventi rytojum :)
mune
5790
#7 tu pats apversk. nes cia visgi yra Motyvacija
Gusta-Fang
5790
Nereikia bijot pasitiket pasauliu. ;) Tai geriausias budas gyventi ;D
Anonimas
5790
#5 butent tai ir yra demotyvacija. O jeigu nedasunta tai apversk kukuruza savo galvoj reikiamu kampu, gal pradesi gaudytis.
Omegaa
5790
Norėčiau mokėt naudotis šia taisykle ; )
Anonimas
5790
demotyvacija?
Anonimas
5790
GERIAUSIAS. :)
Anonimas
5790
pats geriausias!
Anonimas
5791
baisiai geras
Pykciurna
5791
užskaitau.
|

