Mamos - Netgi kai jos - neteisios, jos yra teisios

2010.08.16 visprotis
  • 71
20
mama, vaikai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#21 ir mano :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Mano mamukas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Mano motinos apibūdinimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
lieva demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#17 čia buvo 17 jei kas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Eik nafik durne, blemba paėmė kokios panos nr ir platina, kad tik jai kokie idiotai rašinėtų, duok savo, suveiksiu kam galėsi pačiulpti , ubagas bl.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
aš Trylikametė, gerai čiulpianti ir laukianti didelio penio. Paskambink atba rašyk. NR. 865310925. Guoda.
jwoooow 5789    
Uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Vaizduote,sikniau.Myliu tave mamyt. (hug)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
#11 whaa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Jei mamyte sako,tai mamyte zino.
Wawe 5790    
ŠAUK JAM I KIAUŠUS.
Mama, juk pataikius i galva as ji iskart nudeciau'
ŠAUK I KIAUŠUS ARBA MENESIS NAMŲ AREŠTO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
labai taikliai pasakyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
tai jau tikrai. butinai jos turi prikarkseti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
beprasmiska ;D nemegstu ju tos savybes butinai atsitiks tai kaip jos pasakys... nors tikimybe bus viena is simto
reflax 5790    
Jeigu jos neteisios, reikia sugebėti joms įrodyti, kad jos yra neteisios, o ne priterti bet kam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
normaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Taikliai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
sita uzkaitau!!
beataaa 5791    
nu tikrai..;D patinka
Grįžti į viršų