Visi vaiksciokit su guminiais (y)
Gyvenimas - klampus šūdas - o aš be guminių batų..
Anonimas
5182
Brigita
5717
Be išmaniųjų telefonų mes bejėgiai. :D
Anonimas
5721
#5 xD
Anonimas
5725
#5 pz prajuokinai! :D
erikaslt
5726
gerai kad aš su guminiais batais
Anonimas
5726
gyvenimas tai šudas tik su gera grafika. LooOOl
Anonimas
5726
bet turiu savo ismanuji telefona
Anonimas
5727
shit in my shoes!! "D
Anonimas
5728
as su
RYBA
5728
geras labai
Sypt.
5728
Senas, geras
|

