TIkrai taip :) si metafora tikrai tiksli :) manau daug kas supranta kad tai ka pirma pajutai tas ir liks geriausiu amzinai :)
Pasimatuoji galybę drabužių - kol nusprendi, jog pirmas variantas buvo geriausias
Anonimas
5041
Anonimas
5636
galima sakyti visada taip :>
Anonimas
5694
uzsimerki ir kisi letena i spinta- jei turi stiliu tai betkoks derinys tiks :P
Anonimas
5716
cia motyvuoja vaiksciot be rubu ;D
erikaslt
5725
todėl ir negalvodamas rengiesi ir viskas
Anonimas
5727
Čia merginoms taip dažniausiai būna :D
Anonimas
5727
Pritariu..!!!!!!
Anonimas
5727
true .... Pritarju "garbane".
Anonimas
5727
true
Anonimas
5727
true
RYBA
5727
true
garbane
5727
true
|

