Gyvenimas yra gražus - o vėliau blaivėju

2010.04.13 exit
  • 389
14
gyvenimas, yra, grazus,alkoholis,blaivus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Gyvenimas yra gražus- o ryte pachmielas...
Modestas. 5836    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Na, kol šitokia situacija Lietuvoje, frazė labai tinkama :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
is dalies pritariu :)
daiviukstis 5883    
nenuostabu,kad greit Lietuvoj blaivius ant pirstu galesim skaiciuot...
chzarija 5893    
tiesa..
Nuotraukos nėra
moniqte 5914    
:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Gerulis sitas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Aina nx drebe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
:D
giedriuxxx 5915    
pz :D ROFL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Šiais laikais jei labai blaiviai žiūri - netiek jau to grožio matosi. Tenka išjungt tą blaivų matymą, kad viskas pagražėtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
dalis tiesios yra
Grįžti į viršų