#36 tai gj blet ir vercia cia daugelis is angu kalbos ir is latviu pxj gi
Pesimistai mato kryžius... - Optimistai - pliusus
Anonimas
5684
Anonimas
5700
41 - tau viskas gerai ?
Anonimas
5788
#36 Eik tu sau... Rimtai?? O aš galvojau.. Bet tai tu rimtai čia jo?
Anonimas
5794
#29 norejai pasirodyt protinga bet nelabai tau isejo :D
Anonimas
5800
#29 poxuiste;D
Chame.
5800
#29 Tu matyt realistė..:?
Anonimas
5810
#36 vau..
kamile
5810
Anonimas
5818
33-hm,toks jausmas,lyg tave pažinočiau ;D
Saulle
5845
Krikščionys NĖRA pesimistai. Ir jie nevaržo savęs. Kažkaip žiūriu jūs čia daugelis skiedžiat... ;/
Anonimas
5854
aš matau žmogų, kuris nori hugų...
Anonimas
5855
Pimpale tu as ne pesimistas o katalikas xD
Anonimas
5876
Labas aš mama!
Anonimas
5879
as megstu kebabus
arigeja
5879
aš matau medį. px man pliusai, kryžiai...
Kanka
5883
#23. tikrai religija buvo sukurta Sv. Romos Imperijoje valdyti visuomene, su tavo nuomone, kad ji isnyks nesutinku... paklausyk #27 jis pasake tikrai teisybe... nueik kada i baznycia ir pamatysi kiek jaunu veidu joje yra... niekada neprarask vilties ir tikejimo, net jei to dievo ir nera
daiviukstis
5883
#23 religija nepranyks,nes zmones turi kuom nors tiketi,juolab tokiais sunkiais laikais.Net galeciau pasakyt atvirksciai,dabar daug jaunu veidu gali isvysti baznycioje-kas anksciau buvo retenybe
daiviukstis
5883
tai gal ne optimistai,o matematikai
Kristea
5888
Pliusai valdo!
Gusta-Fang
5889
+5. Sitas geras. O tie kurie nesupranta ir nesamones komentuojat LOSERIAI esat...
Anonimas
5891
Religija buvo sukurta tam, kad butu lengviau valdyti zmones imperijoje. Jokio dievo nera, ir ta religija greitai tiesiog "pranyks"
Anonimas
5891
oj kiek pliusu... :)
chzarija
5893
krikscionys nera pesimistai, bet jie labai varzo save tiesiog
Anonimas
5908
KRIKSCIONYS - visada buvo ir bus pesimistai... nes religija neleidzia nieko daryti ka pazeidzia taisykles. kurias parase ZMOGUS protingesnis uz visus kurie ju laikosi ir tiki kad tai dievo zodis.
Anonimas
5909
Vynca komentarai kaip visad toookie iškalbingi ;) Mūsų šalies mentalitetas : ) Išeik į lauką, draugų susirask...
Vyncas
5909
Tau panašu, kad turėčiau ką veikt?
Vyncas
5912
....
Vyncas
5912
Mane irgi.. Vos įsimeti ft. žiūri 1 ivertinta...
Anonimas
5913
#10 nesupratau, issiplesk
Anonimas
5913
#11 nereikia maisyti religijos su politika.iki krikscioniskoje Lietuvoje pagonybe buvo valstybine religija, o vienintele politika buvo karas su kitos religijos priesu.
Anonimas
5914
pizda ce filosofu ateina,pamato kryziu ir apie politika jau kalba ziaurus jus
LinLi
5914
#9 nebūtų krizės? 0.0
Anonimas
5914
tai tik ekskursine idomybe pagonims.nepamirskim savo proteviu jei ne jie, nebutume kuo esam.
Vyncas
5914
Tie kryžiai galėtų būt apversti XD suintriguotų td XD
Anonimas
5914
nesąmonė
Anonimas
5914
Taip dangui nė debesėlio, ir tie k-ryžiai man trukdo mėgautis vaizdu. Jei būtų mano valia, tokia figūra kaip k-ryžius neegzistuotų
Anonimas
5914
pesimistai- viską perdeda, jie tikisi blogiausio , o optimistai niekada nepraranda vilties.
Anonimas
5914
gal tu nezinai kas reiskia pesimistai? Nes pavyzdziui cia ir yra kryziai( geriau sakytum pesimistai mano mirtis ar pan.) . O minties tai tikrai as nepagaunu, arba jos cia nera.
Vyncas
5915
Matau, kad dangus gražus : }}
Anonimas
5915
genijau siaip realistai mato kryzius.
|

