Rasizmas - nejaugi spalva taip svarbu?

2010.04.13 dzokeris
  • 385
75
Rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
Ne visi juodi rasistai tikrai ne visi lb faini zmones!daug pazistu! o kaikurie del to jog is skurdziu saliu dauguma privaziave ir pavydi vieni kitiems
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
gerai kad su tais guminukais padare o ne kitaip.....
Nuotraukos nėra
Auris997 5714    
Taip, Balti skanus, raudoni, geltoni ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
visiškai nepritariu, kad juodukai didesni rasistai...pažįstu ne vieną...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Idomu del ko juodaodziai rasistai, kartais tik ne del baltu? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
irgi pritariu kad juodukai didesni rasistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
pati pastebejau savyje rasiizma ,bet ne del spalvos ,bet del to kad visi babajai cigonai beveik yra labai nieko gero zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Zinoma kad spalva zmoguje nieko nereiskia.. pati turiu vaikina jodaodi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
UK gyvenu jau beveik 1 men. Pastebejau viena dalyka, kad niggeriai, o ne baltieji yra tikrieji rasistai :)
Nuotraukos nėra
helldude 5817    
as irgi nesu baltos spalvos, bet manes niekas ne nepastebi isskirtinai, todel galiu gan drasiai teigti, kad viskas pas mus Lietuvoj yra normaliai :D
Bet pamates juodaodi Vilniuj irgi negaliu susilaikyt ir spoksau, nes retai pas mus tokiu pamatysi, bet tai nepavadinciau rasizmu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
ziauru
Modestas. 5835    
cia dar nk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
#62 zudikas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Daba chucko norriso suktuka galetu imest
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
europa baltiems, afrika juodiems. taip buvo taip ir galetu likti...bet.... o rasizmas atsirado del paciu negru komplexo del savo juodos odos... taip kad...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
ok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Suvalgom jos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
#55 #55 tipo kai jai jam patiktu laibiau pist baltaode, nei negre tai jis rasistas? eik tu issimiehgok, nes pz tau jau, vejus kalbi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Vyncas, gerai galvoji, visi mes turim vietos po saule, tik reik zinot kur ji yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
šiaip adminai galėtų susimąstyti dėl tokių 12-mečių bereikalingo komentarų srauto ;) surasti kokį moderatorių, kuris tvarkytų komentarus, ar ką.. pratrintų nesusijusius su tema ir tokius, kaip, pvz, 2 ar 13...
OoS 5868    
#54 Tai ir pats žmones pagal rasę atskiri, rasiste tu supistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
duxi tie rasistai ka ta spalva sudaro man negrai uz baltaodzius patinka labiau jei atvirai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
#27 +1
#50 humoro jausmo fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#27 so true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Cia panasiau i indenus apstojusius japona
daiviukstis 5882    
#39 neapykanta negrams,jau savaime yra rasizmas,susimastyk kieno tu pusej
Kristea 5887    
Nice. ;))
Veee 5888    
Bet tu irgi neskanus :D
Vyncas 5888    
BEt tu neskani xD
Veee 5888    
#45 As kaip nevalgoma.
Vyncas 5889    
#43 už tave skanesni xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
:}
Veee 5896    
Aga, geltoni guminukai neskanus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
#41 CIA tj pasakei!!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Aš ne rasistas. Nes rasizmas - nusikaltimas. O nusikaltimus daro juodaodžiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
jau per daug to rasizmo demotyvacijoj :/ 3*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Nekenciu dvieju dalyku: rasizmo ir negru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Tai kad rasizmas yra ne baltaodžių, o juodaodžių :) Ypač aiškiai tai matoma J.A.V. Ka įdomu, galit perverst: klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/pasaulis/juodosios-amerikos-tamsiosios-puses-110744
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Siauras mąstymas jūsų tai kaip velniai žino ko :) Iš viso, komentarai daugumos tai trūksta žodžių. Negrai zjbs, lietuviai šūdas? Tokie tolerantiški visi, bet negalit toleruoti to, kuris nemėgsta negrų? Šikat ant savo tautiečių, savo gimtinės, bet ginat pajuodėlius, kurie daugumoj būdami imigrantais gyvena kaip parazitai visuomenės? Arba vaikai esat, arba tiesiog baisiai trumpo proto
wwestas 5914    
#34 Respect for you :)
Vyncas 5914    
Man negrės kaip mergos tj neeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
o man tj patinka tie ,,negrai'' ir ,,negres'' px tokios visai buna :)
amusement 5914    
tiap svarbu, nes guminuku skonis nuo spalvos priklauso ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
man dėl jūsų, lietuviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Indėėėnai ant čiūūūrkos užšoooko vajjjetau... :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Lievas. Net nedemotyvuoja. Be to jau dakniso panašios malalietkų nuotraukos. Pilni tinklapiai tokių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Na, kai aš ten gyvenai, tai tiesiog buvo malonu, o ne kaip čia bl..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Negaliu aš skaityti.Blet tikri lietuviai atsirado.90% jūsų tėvu arba senelių yra kile iš rusų arba lenkų.Gėdos turėtumėt.
(50-75)
Grįžti į viršų