#16 Captain obvious strikes again !
ir susirašinėja skype
Anonimas
5566
Anonimas
5569
Cia kiek as suprantu trecias postas katik suvarte antra, nu tipo jei jie abu kartu kambary tai ar jie sedes prie pc? tai ir isjuokia kad sedi kartu kambary ir susirasineja skype, nu tipo trecias postas parodo kad antras nusisnekejo ir bande gudresni pavaidint
Anonimas
5608
Nu ką aš žinau. Mano systra su savo bernu irgi kartais paprikolu sėdėdami vienam kambary susirašinėja per skype, tai man visai suprantamas dalykas. :D
Anonimas
5608
#11 as irgi nesupratau sitos demo... Jau taip tas kompas suspaude jiem smegenis kad netgi nesupranta kokias demo daro..
Anonimas
5608
:D
Anonimas
5609
paranojikas ir egoistas
Anonimas
5609
viename kambaryje dar gerai, bet prie ko ir susirasineja skype? cia jum zmonem visai su galva nebegerai?
Anonimas
5610
Demotyvacijos demotyvacijos demotyvacija
Clausco
5610
nesamone
Anonimas
5610
nebesvaik
Green
5610
f*uck yeah chain demo!!!! :D
Anonimas
5610
lopai aiskinkites savo santykius kur nors kitur o ne demotyvacijoj su savo supistais jausmais
Anonimas
5610
cia su tuo paskutiniu post'u tai grynai nusisnekejo, ko cia zvengt??
Leezash
5610
siek tiek nepagavau, bet juokinga :D
Teenagor
5610
:D
Anonimas
5639
:D
KatKol
5639
xD
|

