ir susirašinėja skype

2011.02.13 tiurbokvadro
  • 133
17
ir susirašinėja skype







Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#16 Captain obvious strikes again !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Cia kiek as suprantu trecias postas katik suvarte antra, nu tipo jei jie abu kartu kambary tai ar jie sedes prie pc? tai ir isjuokia kad sedi kartu kambary ir susirasineja skype, nu tipo trecias postas parodo kad antras nusisnekejo ir bande gudresni pavaidint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Nu ką aš žinau. Mano systra su savo bernu irgi kartais paprikolu sėdėdami vienam kambary susirašinėja per skype, tai man visai suprantamas dalykas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#11 as irgi nesupratau sitos demo... Jau taip tas kompas suspaude jiem smegenis kad netgi nesupranta kokias demo daro..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
paranojikas ir egoistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
viename kambaryje dar gerai, bet prie ko ir susirasineja skype? cia jum zmonem visai su galva nebegerai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Demotyvacijos demotyvacijos demotyvacija
Nuotraukos nėra
Clausco 5610    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
nebesvaik
Green 5610    
f*uck yeah chain demo!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
lopai aiskinkites savo santykius kur nors kitur o ne demotyvacijoj su savo supistais jausmais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
cia su tuo paskutiniu post'u tai grynai nusisnekejo, ko cia zvengt??
Leezash 5610    
siek tiek nepagavau, bet juokinga :D
Teenagor 5610    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
:D
KatKol 5639    
xD
Grįžti į viršų