Mielas Alkoholi, - ar būsi mano Valentinas..?

2011.02.13 Justie
  • 344
23
alkoholis,valentinas,meile,vienatve







Nuotraukos nėra
Anonimas 4253    
jei vartojat aholi geriau neieskokit
www.youtube.com/watch?v=dErkBVwfhGA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Nesiparinkit jei neradot tai dar rasit tuos valentinus ir valentinas :)
XciclonX 5606    
ooooo cukrinis arbuze!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Nezyskit, atrasit jus dar antra puse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#5 Blt jai myli, tai kiek viena diena buna kaip valentino.
Teenagor 5609    
neturiu laiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
gaila, neturiu... tada tikrai geras valentinas butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
taišku būsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Ne,oką"?
Nuotraukos nėra
aferisteee 5609    
busim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Neatsisakysiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
antradieni gales gert, nes treciadieni i darba nereiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Nemanau kad ryt kas gers-juk pirmadienis o antradieni taj i darba juk reikes:)
Nuotraukos nėra
xexe 5610    
xe taj puse vienisu rytoj pasieme sampes buteli verkslens ziuredami titanika,o kita puse vienisu varys svest kvailiu diena :D
Leezash 5610    
Man px, pirmadieniais negeriu :D
zvp 5610    
#5 captain obvious .. žemai lenkiuosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
prisimena todel kad jie yra banalus kaip ir pati diena ir per daug sureiksmina ta valentino diena:D pagal sia demo daug vienisiu nuskes rytoj alkoholyje taip iseina:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
nes tada tera isreiskiama didziausia meile, rodomi visokie isimilejeliai ir pan, jei tiek nedasunta
zvp 5610    
kodėl žmonės prisimena, kad yra vieniši tik artėjant Valentino dienai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Ir jis atsake NE
Nuotraukos nėra
plyta 5615    
Top demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
geriau ganja dūmas, jei taip
Grįžti į viršų