Jam irgi sakė - Kad jis per žemas žaisti krepšinį

2010.12.17 degtine1
  • 204
23
krepsinis,nba,sportas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
teip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Boykinsas vs o'neal ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Bogues mažesnis už tą pati Boykinsa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Negras. Pripažintas rasistinis žodis, tad geriau pats sužinok, tada vartok. Kai estas(atrodo) pavadino žalgirieti(Cota atrodo) negru, gavo tas į galva. O tas žalgirietis baudos didžiulės negavo, gavo beveik tokia pat kaip tas anas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Demotyvacijos adminai idiotai...parasiau "bet jis negras..." ir istryne komentara. Asilai isvaziuokit pasaulio paziuret bl, jei jum zodis "negras" netinka...Daug draugu negru turiu ir jei pasakai "juodaodis" tai jis atsako "kada i 19 amziu gryzom?". Jie negrai yra ir jie nori kad juos negrais vadintumem...
Nuotraukos nėra
SJ10 5665    
Nera yzaideju :D sitas geras :D kaip ir sunkaus krasto ir lengvo krasto nea? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Nėr įžaidėjo :D neveltui kestis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
#15 Yra tik puolejai ir gynejai, jei ka. Izaideju nera. :D Taip, kad pats nusisnekejai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
demotyvacija.lt naujas adresas turėtų būti motyvacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
niekas ir nesako kad krepsininkas aukstas privalo but... Puolejai privalo, o gynejas ir izaidejas- ne. Siek tiek nusisnekejo autorius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
man tas boykinsas iki pimpalo butu :D juokauju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
visu pirma jis ne 175 o 1.65
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
spud webb'as ir buvo mazas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Boykinsas buvo viena karta per varzybas idejes. Jis deda, bet ne varzybose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
triskart
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Nate`as 175cm, o nba dėjimų konkursą 2 kartus laimėjęs ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#4 Nate Robinson mazo ugio bet sugeba ideti i kasi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
isivaizduojat kaip is jo kamuoli sunku atimt ? turi but susilenkes tiek kad...
Xatabych 5666    
kodel lietuviskos demotyvacijos motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Jis lyg ir delojo ar cia kitas kaskoks buvo, irgi labai zemas bet sugebedavo idet ?
darkeye 5666    
Nusisneki, Tadai. O Boykinsas tikrai buvo nerealus krepsininkas, kaip tokio ugio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Bet jis daugiau pinigu gauna nes jis mazas. Norit zinot kodel?
Jis mazesnis uz kitus tai jam reikia daugiau begt nuo kases iki kitos, jam sunkiau kamuoli valdyt nes kamuolys uz ji didesnis. Kai jis gauna per rankas jam labiau skauda nes melyne didesne buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Tas krepsininkas mazas, jo sanariai patiria maziau apkrovos ir jis gales ilgiau zaist:D
Grįžti į viršų