Vot ir ne.
Kas sunkiausia bokse? - Rankiot savo dantis su pirštinėm.
Anonimas
5658
Anonimas
5664
Nesamone. Siaip kapa skirta, kad lupos neprakirstu dantys, bet jos saugo ir dantis.
Prodiger
5664
#6 nesvaik. Tai kam tada želinės kapos?
Anonimas
5665
Kappa yra skirta pirmiausia apsaugoti dantims, tada kad nenusikastum liežuvio, o galų gale, kad nejudėtų daug žandikaulis, kai gauni smūgį.. Jopšmikšmakšt..
Anonimas
5665
urodas nx uz tokias demo nepagailesiu gatwej.
Anonimas
5665
#10 as nesuprantu... is kur tokios fantazijos atsiranda. Kapa yra skirta tam, kad dantu neismustu ir tam, kad lupos butu kiek galima sveikesnes. Ir kai musies bet koks prakirtimas yra nemalonus dalykas.. o lupa prakirst galima taip, kad ir operacijos poto reiks
Anonimas
5665
Kapa reikalinga tam kad pastoviai būtų suspausti (sukasti dantys) nes kitaip žandikauli lengva išlaušit nuo smūgio o ne kad lupos neprakirst ;D Nes jei mušies tai prakirsta lūpa menkniekis :)
Anonimas
5666
#7 nesvaik
Anonimas
5666
#1 pz failas .... Paprasciausio bajerio nesupranta ..
Anonimas
5666
kapos tik tam kad neįsikastų į lūpas. gerai užvoš ir išmuš ir kapą ir dantis ir burnos
Anonimas
5666
vel penktoko demo
Anonimas
5666
kad beveik neimanoma ismust tu dantu su pirstinem...
Prodiger
5666
HAHA
Anonimas
5666
tikrai yra ismuse dantis :}
Anonimas
5666
degradaves esi jei nesupranti humoro
Anonimas
5666
Šiaip dedantis vadinamąją kapą yra apsaugomos lūpos, kad jos nebūtų prakirstos, o apie išmuštus dantis ar nors vieną iš jų iš vis nesu niekada girdėjęs ir nustokit svaigt.
|

