Manga!!! c: Myliu Japonija... Mokinuosi jos kalba... Ir ko cia visi is tos japonijos juokiasi?
Japonija Rusija - Pajusk skirtumą
Anonimas
4767
Anonimas
5119
nevarot mano puse mangu rusiskos
Anonimas
5357
Uz Japonija!C:
Anonimas
5516
o lietuviai net ir paprasto dalgio neturi, stovi su birka rankoje :D
Anonimas
5649
#37 AhA fainas
Anonimas
5700
Rusai - baka (kvailiai) ... Japonai - kieti. Japonai viską moka suderinti. Jie turi daug tradicijų, bet ir yra labai pažangi šalis tuo pat metu. O ir popsas jų geresnis už rusišką :D ir patys japonai gražesni :) nu žodžiu, tik už Japoniją xD ^^
Anonimas
5723
#39 ;D
Anonimas
5744
anime- zeba, o Rusija pasla...
Anonimas
5780
Kartais ziauru su tais anime ziurovais, pazystu porar prazuveliu tokiu, bet uz japus as, nes protingi jie. :D
P.Razauskas
5782
soul eater, fainas anime :)
Anonimas
5782
#35 o aš už Japoniją ;D
Anonimas
5783
as uz rusija ;D
myoko
5787
jee, anime :D Bet tas geras :D
Anonimas
5788
:D prajuokino tas diedukas su dalgiu :D
Anonimas
5802
Pajutau.
Anonimas
5806
emo animacija? Wt? Galbūt tu tesiog nesugebi atskirti stilių, jeigu tau visi alternatyvaus stiliaus žmonės yra emo..
kamile
5815
Anonimas
5819
rusija geriau pas juos komedijos ir multikai ziaurej juokingi netaip kaip japonu emo animacija :D
Sadness
5820
soul eater and russian, geras skirtumas :D
Anonimas
5820
:D
Anonimas
5823
#19 o zole pjaus :)
Anonimas
5823
#19 tu paziek jie ten ne su kirviais o su dalgiais... Tai gal jie su dalgiais medziu nekirs?
Anonimas
5831
soul eater :D
Anonimas
5835
Cia tiesiog Fail
Anonimas
5841
Japan ftw.
Anonimas
5845
feels like teenage ...
Anonimas
5845
liol :))) narmalei >_<
Anonimas
5852
#15 zoske patylek jei nezinai apie ka sneki. Rusai baigia sibira iskirsti, 40% medienos paliekama vietoje-niekada nepanaudojama. Japonija savo nepalyginamai mazesniame valstybes plote sugebejo issaugoti savo nuostabia gamta ir tuo paciu yra pazangiausia salis pasaulyje.shut the fuck up and get the fuck outta here
Justytiukas
5855
Kai bobutes veidas antram plane.... ;D
-Viktorija-
5867
prajuokino ;D
Anonimas
5888
japonu filmukuose mirtinos kovos buna su dalgiais o rusijoi tai bando ka nors daryt su dalgiu ir nugriuna arba pradeda musuoti i visas puses ir ant fuxo uztaiko :D
Anonimas
5892
zose (#14) kokius tokius? kad zmogus su dalgiu šieną pjaut ruošiasi? ;D o japoškes jau gamtos neturi išviso savo 5kv.m butuose sedi ir nuo ryto iki vakaro dirba fabrikuose. tas seniokas man patinka.
Anonimas
5894
i prefer japan x)~ nom nom nom
Anonimas
5894
Anime vs Russian horror
Anonimas
5897
#10 Cigo tu vapsie cia matau kaskoks keistas prie kiekvienos ft komentara palieki ir toki lempini... issigydyk
Anonimas
5908
Cigo, tai tame ir yra esme, kad Japonijoj tik filmukuose gali pamatyt tokius dalykus, o Rusijoj - realybej.
cigo
5909
nu as nesuprantu lygina tikrove su filmuku/anime ... butu bent jau tikrove-tikrove, ar anime-anime ... sudina demotyvacija.
Anonimas
5909
Kaip tokius isvis patvirtina..?
Anonimas
5910
Go Maka, Go go rip that damn russian head!!!
Anonimas
5910
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Anonimas
5910
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Anonimas
5910
Pajaučiau. Em.. ar galiu jau eiti ?
Anonimas
5910
Japoškos ne žmonės? :D (Kairėje vaizduojamas pieštinis personažas, dešinėje realus žmogus) :D
Anonimas
5910
Kietas seniokas
chzarija
5910
super :D
Anonimas
5910
so?
|

