Japonija Rusija - Pajusk skirtumą

2010.04.22 dr.wombat
  • 383
46
Japonija               Rusija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4767    
Manga!!! c: Myliu Japonija... Mokinuosi jos kalba... Ir ko cia visi is tos japonijos juokiasi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5119    
nevarot mano puse mangu rusiskos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
Uz Japonija!C:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
o lietuviai net ir paprasto dalgio neturi, stovi su birka rankoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#37 AhA fainas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Rusai - baka (kvailiai) ... Japonai - kieti. Japonai viską moka suderinti. Jie turi daug tradicijų, bet ir yra labai pažangi šalis tuo pat metu. O ir popsas jų geresnis už rusišką :D ir patys japonai gražesni :) nu žodžiu, tik už Japoniją xD ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#39 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
anime- zeba, o Rusija pasla...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Kartais ziauru su tais anime ziurovais, pazystu porar prazuveliu tokiu, bet uz japus as, nes protingi jie. :D
P.Razauskas 5782    
soul eater, fainas anime :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#35 o aš už Japoniją ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
as uz rusija ;D
myoko 5787    
jee, anime :D Bet tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
:D prajuokino tas diedukas su dalgiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Pajutau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
emo animacija? Wt? Galbūt tu tesiog nesugebi atskirti stilių, jeigu tau visi alternatyvaus stiliaus žmonės yra emo..
Nuotraukos nėra
kamile 5815    

Japan                               - Feel the difference
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
rusija geriau pas juos komedijos ir multikai ziaurej juokingi netaip kaip japonu emo animacija :D
Sadness 5820    
soul eater and russian, geras skirtumas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#19 o zole pjaus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#19 tu paziek jie ten ne su kirviais o su dalgiais... Tai gal jie su dalgiais medziu nekirs?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
soul eater :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Cia tiesiog Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Japan ftw.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
feels like teenage ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
liol :))) narmalei >_<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#15 zoske patylek jei nezinai apie ka sneki. Rusai baigia sibira iskirsti, 40% medienos paliekama vietoje-niekada nepanaudojama. Japonija savo nepalyginamai mazesniame valstybes plote sugebejo issaugoti savo nuostabia gamta ir tuo paciu yra pazangiausia salis pasaulyje.shut the fuck up and get the fuck outta here
Justytiukas 5855    
Kai bobutes veidas antram plane.... ;D
-Viktorija- 5867    
prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
japonu filmukuose mirtinos kovos buna su dalgiais o rusijoi tai bando ka nors daryt su dalgiu ir nugriuna arba pradeda musuoti i visas puses ir ant fuxo uztaiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
zose (#14) kokius tokius? kad zmogus su dalgiu šieną pjaut ruošiasi? ;D o japoškes jau gamtos neturi išviso savo 5kv.m butuose sedi ir nuo ryto iki vakaro dirba fabrikuose. tas seniokas man patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
i prefer japan x)~ nom nom nom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Anime vs Russian horror
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
#10 Cigo tu vapsie cia matau kaskoks keistas prie kiekvienos ft komentara palieki ir toki lempini... issigydyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Cigo, tai tame ir yra esme, kad Japonijoj tik filmukuose gali pamatyt tokius dalykus, o Rusijoj - realybej.
Nuotraukos nėra
cigo 5909    
nu as nesuprantu lygina tikrove su filmuku/anime ... butu bent jau tikrove-tikrove, ar anime-anime ... sudina demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Kaip tokius isvis patvirtina..?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Go Maka, Go go rip that damn russian head!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Pajaučiau. Em.. ar galiu jau eiti ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Japoškos ne žmonės? :D (Kairėje vaizduojamas pieštinis personažas, dešinėje realus žmogus) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Kietas seniokas
chzarija 5910    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
so?
Grįžti į viršų