As irgi galiu visada atrasti laiko isgerti :D
Rusai - Visada randa laiko išgerti
Anonimas
5734
Anonimas
5734
As irgi galiu visada atrasti atsigerti :D
Anonimas
5757
ble buvau irgi rusijoi, ir perskaiciau skelbima : visada blaivus krovikai :))) reikejo pafotkint ble kaip nedaejo :D
Anonimas
5841
gal ir po darbo... nejaugi dabar persirengt einant namo?
Anonimas
5845
#13 svarbu ne fotkė, o mintis.
Corleone
5869
:D
Anonimas
5869
mulkiai, jie be antsiuvų net, čia paprasta alkoholio reklama. Rado kur apie rusų milicijos ir nacijos etiką diskutuot :D
Turbosraige
5871
#11 Snekek, kai isitikinsi, kad tau situ melynu bicu pagalbos nereikia.
Anonimas
5871
Nieko aš čia blogo nematau.
Gusta-Fang
5874
;D
Anonimas
5878
Na, lietuviai manau irgi randa...
Anonimas
5888
kaip ir lietuviai.
Anonimas
5893
+5 ;D
Anonimas
5905
Zmogui kuris rase kad Rusai paskutiniu riesutu pasidalintu, PAgarba tau jeigu esi ne rusas ir tai supranti. Tikras Ruselis ir triusikus nusimaus kad tik pagelbet saviskiui , Lietuvis , deja, tik apsiks kiek gales... as pats lietuvis grynas , jei ka.
cigo
5906
matosi kad sitie slepiasi uz kazkokio konetinerio... reiskias darbo metu... ir shejp "Skotty" atiduodi pagarba tiem kurie vietoj darbo geria?? :D prietranka...
Anonimas
5906
Rusai paskutiniu riešutu pasidalintų,tad nereikia ant jų stūmt!!
Anonimas
5906
NEBUTINAI DARBO METU!!! juk pvz lietuvoje, vilniuje, po darbo mentai neturi kur persirengti, todel vaziuoja namo su uniforma. tai kas cia blogo kad pagertu ;] be to gal nealkoholini geria ;)
Skotty
5906
Rusija-respect!
chzarija
5906
krc darbo metu mentai ar kas ten geria.. Rusija Rusija..
|

