TEISYBĖ!!!
Jei mėgstu Tavo statusą - Dar nereiškia, kad mėgstu Tave
Anonimas
5152
Anonimas
5635
Jeigu esu kažkieno nemėgstamas, kodėl jie tūrėtų būti mano draugu saraše ?
Julex
5636
koki statusa , busena gal
Anonimas
5636
aha, durna demotyvacija ir jau virs 6 tukst. like? sukurkit geresne, botai jus :D
Anonimas
5636
#13 taip... paskui pradeda klausinėt už ką nemėgsti, ką tam žmogui reikia keist savyje, bando pakeist mūsų nuomonę apie save.. dar daugiau pradedi dėmesio gaut iš nemėgstamo žmogaus. Manau, geriau tiesiog tyliai ignoruot nemėgstama žmogų.
Anonimas
5636
jooooooo
Afrolietuvietis
5637
geriausia tas kad net youtube, demotyvacija ir kitos svetaines pakeite vertinimo sistemas is 5kiabales i thumbs up or down labai ishsami vertinimo sistema
Anonimas
5637
Buna ir atvirksciai :D
kotukas69
5637
Kotukas sako kad patinka
Anonimas
5637
Uzskaitau :)
Anonimas
5637
#13 kolekcija susigadins ;D
Anonimas
5637
tai nes ir yra labai paprasta istrinti drauga:D ar cia tipo bijot istrinkt kazka arba pasakyt kad nemegstat? :D
EpicMe
5637
#7 O, kad būtų taip paprasta jį ištrint lyg niekur nieko.
Anonimas
5637
Skaudu bet... #10 +1 :/
Anonimas
5637
tauta bunka :D
Anonimas
5637
ne demo, o nesąmonė :]
Lopezorius
5637
fb aukos
Anonimas
5638
šiaip tiesa ;D bet logiškai, kodėl turit drauguose žmogų, kurio nemėgstat?
Anonimas
5638
#5 Pritariu.
Afrolietuvietis
5638
durna demotyvacija. sureikshmina ble tuos laikus kai jausmam parodyt, ciuju kas veliau desis jai ant savo mergos posto kuris jai patinka like neuzdesi... bbd
Anonimas
5638
nesamone
Anonimas
5638
#1 demotyvacijos aukos perdalai
Anonimas
5638
Va va, tiesa sako. :)))
komoda
5638
facebook'o auku bajeriai
|

