Need For Speed - Underground

2011.01.15 KarmaH
  • 450
55
nelakstykit, kubilius, nubaus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5244    
patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
gerulis cia
Nuotraukos nėra
Kisielius 5631    
#48 Tavo rasyba taip pat daug ka isduoda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
lol :D
Piggytwo 5631    
jooo
Nuotraukos nėra
JustTomas 5632    
fingerinyoureye.dragonadopters.com/dragon_571916 Panašus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
mano likimas.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#43 tavo rasyba irgi daug ka isduoda...
Nuotraukos nėra
Domaz 5634    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
#44 pats tu vaikas... Kdl aš turėčiau rašyti savo tikrą vardą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Manau turėtų pradėt rašyt vadovėlius ir video pamokas kaip taisyklingai atlikti triukus su automobiliais ir važinėti greitai kaip tobulinti savo reakcija ir pan tada tokių atsitikimų manau beveik nebūtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Štai kodel šitas nfs pavadintas underground..
Nuotraukos nėra
Kisielius 5636    
#43 Tavo nick'as izduoda, kad tu vaikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#42 nesu durnas ir nenaudoju tokių š
ppeliukas 5636    
#40 :D TIPO NEAPSIUOSTES , BUSI JAU KOKI ŠNIŪRĄ SUTRAUKĘS ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#38 Aš tik išsakiau nuomonę :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#36 Tavo nusivylimui aš neapsiuostes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#37 Dėja aš nepiktas. Kam reikia rašyt jei neturi ka parašyt...
Nuotraukos nėra
KarmaH 5636    
Vaikinai nesipykit cia tik demotyvacija !
ppeliukas 5637    
#34 :D KAJJJ PIKTUMO :D IR KAJJJ RIMTUMO IR KAJJJJJJJ PROTINGUMO !!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#34 turbut tavo PVA prisiuoste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
demo tai gera :D su mintim. tik kuo visiem užkliūva tas kubilius? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Pastebejau kad dauguma komentarų yra labai kvaili pva: XD, kas bent 5 klases baiget turetumet zinot ka reiskia "underground", NEED FOR DYZELIS - SALIARKA UNDERGROUND. Kur Lietuvių protas dingo? gal pragėrėt? Nk čia juokingo, patys pakliūtumėt į varija pažiūrėčiau kaip juoktumėtės..
ppeliukas 5637    
NEED FOR DYZELIS - SALIARKA UNDERGROUND
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#31 kas bent 5 klases pabaiges turetu suprast esme o ne sudus kalbet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kas bent 5 klases baiget turetumet zinot ka reiskia "underground"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
bet vat cia tai tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#27 kuom blt panasu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Panasiau i Live for speed
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Like'inu zymes! ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
#2 Butent. Bet tik del zaidimo paprastumo. Neuzmirskim, kada zaidimas pagamintas buvo.
Nuotraukos nėra
reylf 5637    
#23
povilasq 5637    
nu gerai, kas už paskelbima savaitės demo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
gera demo
anonimas 5637    
mano klasioko panasus likimas gali laukti :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#3 ta ikas, kad jis nucopyno pic. Uztat minty sugebejo patiekti idealiai : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
cia ne demo :D cia juodas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
pirma tikra gera demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
nu tipo underground yra po zemem lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#14 demuotyvuoja jei greit vaziuosi po zeme atsidursi
Spameris 5638    
Tikrai gana zajabys! : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
ka cia demotyvuoja? pc zaidima? ar, ta prasme, kad pazaidus nesest geriau prie vairo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
seniai tokia gera demo maciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
zymas tai zmones raso, todel tokios juokingos gaunasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Ble geras. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Cia turetu but NFS: Hot Pursuit 2
Cinema 5638    
Nors kart kanors verto demesio sukure.
mxb 5638    
xD
(50-55)
Grįžti į viršų