kur cia demotyvacija? ir beje autoriau tu apsispresk ar bus ar nebus -.-
Kada nors čia gali būti tavo namai... - Bet nebus.
Anonimas
5095
Anonimas
5209
nu ir ka pyst skiltu stiklas ir pyzda butu nuskestu visi kas gyventu
Anonimas
5267
Kiek žinau čia viešbučio apartamentai, tai vienai nakčiai per metus užsidirbtumėt :D
anonimas
5346
nenoreciau, kad kaimynu vaikai isdauztu langus
Anonimas
5388
bentjau kompas yra
Anonimas
5392
Tai aisku, kad nebus, nes man tokiu namu ir nereikia, o jeigu tokius ir tureciau, tai parduociau iskart ir gyvenciau kur kas kuklesnese ir jaukesnese patalpose...
FatalaS
5392
Is kur zinai ,kad nebus?Gal bus ir dar geresni tie mano namai,vila,dvaras.Grazus interieras gal kada nors ir as toki pasistatysiu tik miegot nelabai butu jauku ,kadangi nesijausi 100% saugiai.Ka gali zinot islus stiklas ar ne.
Spartasaurus
5392
#5 plauk į paviršių DUH
Taute
5392
O jei norėčiau gryno oro įkvėpt, ką daryt? ;o
Anonimas
5392
ir dar kaip bus
Spartasaurus
5392
ir dar kaip bus
Anonimas
5392
Kas per nesąmonė?
Anonimas
5392
:D
|

