Neskanu? - Išmesk, veliau padarys dar

2011.09.21 Em4Su2
  • 29
18
Neskanu?



Nuotraukos nėra
Anonimas 4974    
Tai siuskit pinigus cia b.. neverke. Verkslent temokat, cia tiem kas skundziasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4982    
o mums pilnos subines nieko nx needam
Vodka_ID 5129    
Tegul tik mirsta tie negrai. Dolbajobai kai triusiai dulkinasi, px kad puse 12m nesulauke. Atimciau as is ju da to maisto, lietuviam geriau atiduot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
#12 Winstonas bent jau argumentų padavė, o tu užsiputojai ant jo, nepaaiškinai kodėl, ir dar įkišai moralę, kuriai čia apskritai ne vieta. Pas juos tikrai yra didžiulis nedarbingumo lygis, nes vietiniai pratę gyventi nuo paramos iki paramos, o dirbti tingi. Reikia į problemą žiūrėti iš skirtingų pusių, nes dabar pilna žmonių, prisižiūrėjusių tokių video, kaip šitas, ir įsivaizduojančių, kad ten visi geručiai, tik nuskriausti gyvenimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
bet pas jos nors silta
Drambliukas 5389    
Uz maista reikia dirbti, jei jie nesugeba Afrikoj dirbt(jus sakot ten "nera" darbo), tai varo i vergove, bus ir pamaitinti, ir aprengti, ir darbo bus. O dabar uz nieka ismaldos maitai jiem reikia, nes nieko nesugeba. Visada galima prisitaikyti ir panasiai, bet jie tingi. Fucking lazy bestards!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
WINSTONE- TU SUPUVES ZMOGUS.supuvusios morales.ir viso kito vidaus. :) geros dienos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
#10 evoliucija zinai? kaip pirmykstis zmogus prisijaukino gyvulius, pradejo verstis zemdirbyste, galiausiai atsirado prekyba ir mainai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
#8 o tu susimastei KA JIE TEN VAPSIE DIRBS !!! issitrink galva bl
kasiakas 5390    
#6 #8 Pritariu
winston 5390    
Kaip žvengiau 2:30 ciūvas saulutes paišo :D nereik nei golfo ;] o šiaip apsiverkėliams klausimėlis: ar matėte video bent vieną DIRBANTĮ juodaodį? vapše ką nors naudingo veikiantį suaugusį juodą žmogų? ;] ups.. jūs maitinkit tinginius, o aš einu mokinsiu skraidyt kačiukus. toks pats naudingas darbas :)
Spartasaurus 5390    
pist pauksciai aplinkui o jie verkia kad neturi nieko valgyti :D
Eimantass 5390    
vel tos demo apie negriukus. guli lodariai ir nieko nedaro, o europieciai arbe JAV bega padedineti. as asmeniskai nemaciau nei vieno negro kuris butu padejas mums , o mes cia verkaim ir gailim ju nes jie dikaduoniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
tai pala pala.. o ka genties vyresni daro? kazkas man cia nesirisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
maziau reik pistis ir nereiks verkt kad maisto ner
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
tai mane turėtų graužti sąžinė, kad kažkoks afrikietis gimdo vaikus badui?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
nieko cia gero, taip gaila pasidare tu vaikuciu, negaliu ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
ce geras
Grįžti į viršų