Arba kitas variantas... Kai atsibundi ten, kur nixrena nieko nepažįsti... :)
Kai turi tokius draugus, - Nebereikia ir priešų
Anonimas
5675
Anonimas
5687
o krw:D tu vakar pirmas nuluzai:D
Anonimas
5687
Ying-Yang :D
mxb
5687
#22 - #25 krc su savim pakalbi...
Anonimas
5687
O kada reikia priešų?
bagyra666
5688
uzskaitau :D
bagyra666
5688
nuzude :)
bagyra666
5688
ziauru cia :D
bagyra666
5688
:D
bagyra666
5688
isivaizduoju kai atsikele
Anonimas
5689
fainai cia :)
Anonimas
5689
#11 :D zudai.. :D
Anonimas
5689
#18 jausk kad tavo pilnos kelnes
Anonimas
5689
Jauciu buwo daug juoko.... ;-]
Anonimas
5689
#16 :D :D :D
Anonimas
5689
Michael Jackson- black or white
Anonimas
5689
Va cia tai pavare :D:D:D:D
Anonimas
5689
bybi irgi padalino i du atskirus spalvinius segmentus>
Anonimas
5690
Nu bet ir pazastikes ;D
Anonimas
5690
fe nenusiskutes pazastu. jau tjp slykstu kai pas bernus krumai pazastyse auga :D :x
Anonimas
5690
Michael Jackson - black or white :D
Anonimas
5690
arba sanatorijoj;D
Anonimas
5690
Dviveidis rofl :D :D
wwestas
5690
Šiaip tai čia armijoje, o ten toks dalykas įprastas :)
Anonimas
5690
Pzdc čia markeris? :D Čiuju ilgai spalvino
Anonimas
5690
:D
Anonimas
5690
demotyvuoja nesvest naujuju
andriuzx
5690
o jei čia dar nenusiplaunantis markeris? ;D tj teks visam išsidadyt kad būt negru xD
Wazzeee
5690
Bet čia vis tiek kažkokie nesveiki draugai... xD
Anonimas
5690
Kazin pazastyse plaukai irgi nupiesti?
Anonimas
5690
nicee
|

