davatkos negaliu
Štai atsakymas į klausimą - iš kur mama sužinojo ką aš vakar veikiau?
Anonimas
5141
Anonimas
5341
Bobu prigimtis visgi....
Anonimas
5668
JUSTAIIII
Anonimas
5684
Pletkininkes ;D
Anonimas
5686
#6 CAP???!?!?!
Anonimas
5686
#6 Captain obvious?
zvp
5687
#6 o AČIŪ Tau, be Tavo pagalbos nebūčiau supratus
Anonimas
5687
malalietkoz
Anonimas
5687
ponios "atsakymas i klausima, kurio niekas neuzdave" :D
bagyra666
5688
:D
Anonimas
5689
cia Alytuj. kazkada losem kortom ant suoliuko tai atejo klausinejo ka mes cia darom sake vaikeli tik is pinigu neloskit ypac ta su akinukais..bet paskui sedo ir pletkavot pradejo..tokia mociuciu dalia ka padarysi..
Anonimas
5689
2 is kaires :D
Anonimas
5689
Ohh, pamaciau sita nuotrauka ir prisiminiau savo mociute (kuri jau mirus), kaip noreciau ja dabar apkabinti :(((
Anonimas
5689
aš visada pastebiu, kai atvažiuoju į savo kiemą. :D iškart, penkiuose languose bobutės jau stebi, laikydamos rankoje telefoną. :D:D
Anonimas
5689
Tokia kaima bobulka būdavo kuri kai atvažiuodavau tai viską ant manęs suversdavo, nors jai aiškindavau, kad ne aš. Dar sakydavau "kas tau sako" o ji nieko nesugalvojus atšaudavo "Visi žino kas"
Anonimas
5689
stūmkit, stūmkit, vieną dieną vistiek patys tokie būsit ;D
Anonimas
5689
nie rozmiem =/
Innocent
5689
Raketos ;D
adidas
5689
kodel visi taip varo ant mociuciu? geriau jau nekreipti i jas demesio bet nieko blogo nesakyt nes zinotumet kaip yra skaudu kai ju nebebuna... pamastykis kai kurie nors karta pries blevyzgodami nesamones ant viso aplinkinio pasaulio
anonimas
5689
#8 pensininkai gal ir labiau riboti galimybemis negu jaunimas, bet jie tikrai gali ka nors uzsiimti ir nebutina jiems pinigu tam tureti
gretagreat28
5690
uzpisa tos babuskos :D
Aras46
5690
Tipo, o ką tu diena galėjai jau tokio veikti blogo? Arba nereikia nakti pas bobutes po kiemus vaikščiot.. tai kad..
Anonimas
5690
e bl mano mociute !!! pz geras :D
Anonimas
5690
va va
Skype
5690
.
Anonimas
5690
Visada taip būna..:D.
Anonimas
5690
Kai Lietuvos pensininkams bus galimybė leisti laiką kitaip, tada galėsit nesibaimint, o kol kas ateitis panaši nusimato.
Anonimas
5690
va cia ttaii jo, baiiu negal but, pas mus dar tokios neglos ko tik neprisiklausai
Anonimas
5690
#4 turi omeny tai, kad bobutes kurios sedi kieme kiauras dienas ir zino viska ka kaimynai dare, o po to pradeda karkseti
Anonimas
5690
ne ant 5 o ant 7 :D
zvp
5690
tai nori pasakyt, kad varai tūsintis kartu su šiom babulėm? ar laiką leidi kieme už krūmo pešdamas cigaretė ir gerdamas alaus butelaitį ant penkių? ;D
Anonimas
5690
visos tokios linksmos o antra nuo kaires tai rusti tokia... dar kazkokios salotos rankoj
anonimas
5690
stai ka reiskia jei bobutes neturi ka veikt, o kai ka nors pasiulai jos visalaika pasakys, kad jos per senos :D
Anonimas
5690
tiesa:D
|

