Tai bleeet, jei mergina kaip kalė ar valkata atrodo ir taip atrodydma visur vaikšto, tai tikrai ji nėra prezidentė ar vienuolė. Kaip daugelis psichologų sako: kokie esam, ko norim, tai taip ir atrodom.
Keistas įprotis - apie žmogaus moralę spręsti pagal jo išvaizdą
Anonimas
5179
Anonimas
5406
#10 sutinku
Anonimas
5472
Tiesa...
kiki17
5472
keista spresti apie zmogu is demotyvacijos ir komentaro.
Anonimas
5472
kiek supratau tai jai koja luzus
Anonimas
5472
Monica Belluci
Jaded
5472
Gal ir negalima spręst, jei žmogų priverčia apsirengti kaip kekše, arba žmogus įvertindamas savo kūno privalumus (tarkim modelis) ir neturėdamas iš ko rinktis, nusprendžia iš to užsidirbti (modeliai, manekenės, manekenai, labai sunkiais atvėjais pateisinu net kekšes). Bet kai žmogus sąmoningai save demonstruoja kaip nepadorų(viliojantį, iššaukiama, "pažiūrėkit ką aš turiu"), arba jam meilė sau, yra stipresnė už moralines normas, tai kaip dar galima nespręst pagal išvaizda.
Vilius_4_eminem
5472
Aha, o kai kažkas parodė nuotraukas su sanatistais, visi tik "Žudyti juos!".
MarkMark
5472
teisybė :)
Geras_Iksas
5472
pritariu #2 paskutiniam sakiniui
Anonimas
5472
ir tai dazniausiai pasiteisina. Ar gali normali moteris rengtis kaip kekse? Jei jau apsirenge kaip kekse vadinasi automatiskai morale sumenko.
Anonimas
5472
o kas čia blogo ? labai tipo baisu suklyst
|

