#6 jo gerai tu sakai, reikia truputi apsiprast vienas prie kito
Nusivylimas - Kai po ilgai laukto susitikimo, nerandam temų apie ką kalbėti
Anonimas
5468
Anonimas
5468
atrodo, kad bernas faką rodo ;D
Anonimas
5469
uztat pries einant i susitikimas reikia viens kitam pasakyti, kad 'galiu buti tylus, taciau tai nereiks kad nepatinki' ir viskas. O paskui kai apsipranti ir atsiranda temos.
Anonimas
5469
Buna ;D
Anonimas
5469
Bet dėl to nusivylimo nereikia visko imti ir mesti, typo "nieko nebus, matai, kad neturime apie ką kalbėti.". Mano santykiai nuo tokio pirmojo nedrąsaus susitikimo išaugo išties aukštai!
Anonimas
5469
nepadeda
kasiakas
5469
Reik ikalt ant drasos tiems kas neranda žodžių kišenėi :D
Anonimas
5469
mhm :{
|

