Kerštas - Jis toks saldus...

2010.12.29 Akvile
  • 180
19
kerstas, aiptines







Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Svarbiausia tik kaupti sudus tai lemtingai dienai :D:D:D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
cia motivacyja o ne demotivacyja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
tai taip iseina, kazkas db kaupia jo sudus :D
Nuotraukos nėra
nulis 5650    
o as buvau prisikes ant bairio ir ne karta , turiu servetku ir man pohui tegul kiti linksminas valydami ,prikis tai mano
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
8# irgi taip galvoju ;D
Rocknroll 5653    
cha cha cha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
gerulis
aite 5654    
blm pas mane barake kazkas panasaus pakabinta.. :D
povilasq 5654    
buvo...
Vai2kas 5654    
nuzude.;D
noob.saibot 5654    
#8 ;D wooot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Parase ciuvas, uzklyjavo, nufotkino, nuklyjavo ir padare demo. daug tokiu maciau, daug kas taip daro :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#5 xD
anonimas 5655    
susirasiu kokia kita laiptine pasikt tada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
milijonas priezasciu kodel Lietuva geriausia salis pasaulyje buvo sitas ir demotyvacija kazkas jau tokia kure ;D
Karole 5828    
Mldc ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
matytas kazkur. : D
electoluxas 5828    
O ir sugalvok tu man... :D
Grįžti į viršų