Svarbiausia tik kaupti sudus tai lemtingai dienai :D:D:D:
Kerštas - Jis toks saldus...
Anonimas
5570
Anonimas
5638
cia motivacyja o ne demotivacyja
Anonimas
5650
tai taip iseina, kazkas db kaupia jo sudus :D
nulis
5650
o as buvau prisikes ant bairio ir ne karta , turiu servetku ir man pohui tegul kiti linksminas valydami ,prikis tai mano
Anonimas
5650
8# irgi taip galvoju ;D
Rocknroll
5653
cha cha cha :D
Anonimas
5653
gerulis
aite
5654
blm pas mane barake kazkas panasaus pakabinta.. :D
povilasq
5654
buvo...
Vai2kas
5654
nuzude.;D
noob.saibot
5655
#8 ;D wooot
Anonimas
5655
Parase ciuvas, uzklyjavo, nufotkino, nuklyjavo ir padare demo. daug tokiu maciau, daug kas taip daro :P
Anonimas
5655
;D
Anonimas
5655
#5 xD
anonimas
5655
susirasiu kokia kita laiptine pasikt tada :D
Anonimas
5655
milijonas priezasciu kodel Lietuva geriausia salis pasaulyje buvo sitas ir demotyvacija kazkas jau tokia kure ;D
Karole
5828
Mldc ;D
Anonimas
5828
matytas kazkur. : D
electoluxas
5828
O ir sugalvok tu man... :D
|

