Pff, aš turėjau kiekvieną dieną tampyt plytas kai statėm namą.
O tu dar pyksti, - kai Mama liepia išnešti šiukšles...
Anonimas
5640
Anonimas
5641
zjbs gi, pasportuoji :)
Anonimas
5654
tai kad su rankom nepanesi tiek plytu, delto ant galvos dedas ;X
Anonimas
5654
O mane užkniso tokie kaip tu.
Anonimas
5654
O mane užkniso tokie kaip tu.
Anonimas
5654
Jau uzkniso sitos motyvacijos. Visai ne pagal paskirti puslapis naudojamas.
povilasq
5654
kažkodėl man atrodo, kad jie tas plytas fyrina iš kažkur...
Anonimas
5654
aj jabat, ismetineja geras plytas! Kaip bangladesiukams negaila? O motina isvis isprotejo tokius isakymus isdavineja..
EreZ
5655
#1 Bet po to gi visas kambarys smirdi nuo tokio nešiojimo..
Anonimas
5655
#1 as bl galvoju kas ten su maisu ant galvos vaiksto :D
Anonimas
5655
1# XD
gretagreat28
5655
#1 :D
Anonimas
5655
#1 uzskaitau :D
Anonimas
5655
Radai su kuo palyginti.
slaputia
5655
#1 :D
Anonimas
5655
O jiem mama liepė išnešt plytas?
Anonimas
5655
Nepykstu :] Taip pat ant galvos užsidedu šiukšlių maišą ir žygiuoju link konteinerio!
|

