Žiūrėk, - kur eini...

2010.12.29 Akvile
  • 202
27
kirvis,greblys,eiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 4783    
omg;[
Fanatikeee 5418    
:D
Piggytwo 5641    
#23 Nesipraktikuosiu gal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#22 Reikia mokėt užlipt :D
Piggytwo 5651    
Nesamonė, čia taip tik per filmukus būna :D bandžiau vieną kartą ant grėblio šitaip atsistot, tai į crocksta sulindo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
o krv kad kiptu ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Čia spąstai lokiams.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
TAip elgesi tik zudikai, arba zmones kuriu nekenceme, arba mes... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Auč.
Hug 5654    
#16 na kai užšoki, nematydamas ant grėblio tas kotas taip staigiai kerta... kad nespėji net sureaguot :D be to kirvio svoris akivaizdžiai per mažas, kad neišlėktų...:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#15 ka zinai, gal #14 sveria koki 1kg, tai tada zinoma neislektu :D
Hug 5654    
#14 O tu pabandyk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
nemanau,kad paprasčiausiai užlipęs ant tokio tą kirvį pakelt galėtum... čia jau užšikt kaip reikiant reikėtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#12 Saule, cia tu? :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
aš kaime buvau su grėbliu prisižaidus , stoviu maivausi , rodau , kad moku būt atsargi , ir per stypriai su koja paspaudžiau , ir y galva kaip reikiant gavau .. ;D dedukas juokesi kaip reikiant , bet apie grėbli su kirvių niekada mepagalvojau .. : DD
Melina 5655    
baisu kas galetu tai paspesti tokius spastus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#7 Kai gausi is tokio i kakta irgi reikes pagavalvoti ar skauda ar jau kristi :)))
Nuotraukos nėra
Tarambambasas 5655    
Geras geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Kol supratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Kol supratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
kurvos, nori nuzudyt mane.
Spameris 5655    
Žiūriu, žiūriu...
mxb 5655    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
:O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
wtf? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
jo,geriau žiūrėk :D
Grįžti į viršų